Avaleht Heategevus Tubli tegu! McDonald’si heategevuskampaania kogub annetusi lastereanimobiili soetamiseks
Tubli tegu! McDonald’si heategevuskampaania kogub annetusi lastereanimobiili soetamiseks

Tubli tegu! McDonald’si heategevuskampaania kogub annetusi lastereanimobiili soetamiseks

Novembris algas McDonald’s restoraniketi heategevuskampaania McHappy Day, mis kutsub kõiki Eesti elanikke toetama Tallinna Lastehaigla Toetusfondi uue lastereanimobiili soetamist.

Lapsed, eriti vastsündinud, vajavad kõrge kvaliteediga ja kiiret arstiabi, mis vastab nende igakülgsetele vajadustele. Üliraskes seisundis väikestele patsientidele vajaliku abi tagamisel on võtmeroll just lastereanimobiili teenistusel.

Toetusfondi juhi Inna Krameri sõnul on vajadus uue ja täiustatud tingimustega reanimobiili järele suur. “Lastereanimobiilid ja nendes kasutatavad seadmed vajavad regulaarselt uuendamist, et tehnika vajalikul hetkel alt ei veaks. Reanimobiiliga tuuakse lapsi Tallinna Lastehaiglasse üle terve Eesti ja selles peab olema valmisolek praktiliselt kogu raskeima, III astme intensiivravi mahu tagamiseks  alates vastsündinutest kuni 16. eluaastani. Oleme väga rõõmsad, et McDonald’s meid uue reanimobiili soetamisel toetab,“ ütles Kramer.

“Kord aastas novembris saame ühes oma külastajate, partnerite ja kõigi Eesti elanikega anda oma panuse laste heaolu või tervise heaks. Oleme väga õnnelikud koostöövõimaluse üle toetada parima võimaliku arstiabi tagamist kriitilises seisus lastele, kelle puhul ei saa olla küsimust vahemaas ega ajas,” rääkis McDonald’s Baltikumi tegevdirektor Vladimir Janevski.

Kõigil, kes tahavad aidata Toetusfondil soetada uut lastereanimobiili, on võimalus novembrikuus McHappy Day kampaania raames osta McDonald’s restoranidest erilise kujundusega rinnamärke. Rinnamärgid kannavad endas armastuse, sõpruse ja ühtehoidmise sõnumeid. Rinnamärkide müügist saadud tulust moodustubki annetus.

Pikaajaliseks traditsiooniks kujunenud McHappy Day kampaania toimub sel aastal juba 12. korda ning McDonald’s on kampaaniate raames annetanud abivajajatele ühtekokku üle 190 000 euro.