Avaleht Heategevus TURVA- JA ASENDUSKODUDES SIRGUVATE LASTE JÕULUUNISTUSED! 1000 erilist soovi, 1000 omaette lugu
TURVA- JA ASENDUSKODUDES SIRGUVATE LASTE JÕULUUNISTUSED! 1000 erilist soovi, 1000 omaette lugu

TURVA- JA ASENDUSKODUDES SIRGUVATE LASTE JÕULUUNISTUSED! 1000 erilist soovi, 1000 omaette lugu

soovidJalgpall, juukseföön, legokomplekt, lõhnaõli, vilkuritega puldiauto, kõrvaklapid, laualamp, tõukeratas, kõristi, kummisaapad, voodipesu, mänguköök – need on vaid tosin juhuslikult valitud kingisoovi ligi tuhanderealisest nimekirjast, mis on koostatud Eesti turva- ja asenduskodude laste ja noorte kirjapandud soovide põhjal.

Projekt „Jõulusoovide puu“

Mittetulundusühing SEB Heategevusfondi eestvedamisel on juba seitsmendat aastat järjest detsembrikuuks kokku kogutud üle Eesti asetsevates turva- ja asenduskodudes sirguvate laste jõuluunistused ning „Jõulusoovide puu“ projekti kodulehele üles pandud.

Heal annetajal on võimalus anda oma panus „Jõulusoovide puu“ projekti kaudu vanemlikku hoolt vajavate laste unistuste täitmiseks, valides soovide seast südamelähedane kingitus ning annetuse abil aidata täita ühe või mitme lapse kingisoov.

Edasise eest hoolitseb juba SEB Heategevusfond: soetab soovitud kingitused, korraldab pakkimise ning logistika, et kõik kingikotid koos jõuluvanaga õigel ajal kohale jõuaksid. Kogu projekti raames annetatud raha läheb kasutatakse väljavalitud kingituste ostmiseks, pakkimise ja transpordiga seotud kulud katab fond.

Iga soov on eriline

Rõõm kingitusest on suurim siis, kui täitub unistatud soov. Lapsed on oma soovikirjades lahti mõtestanud, miks just see soov talle oluline on. Olgu sooviks kõrvaklapid, mis aitavad aeg-ajalt omaette olla või bluetooth-kõlar, mille abil teistega uuemaid muusikaelamusi jagada; tõukeratas, mis kiirendab teed koolist trenni või äratuskell, mis aitab õpilaskodu elanikul õigel ajal bussile jõuda; pehmed klotsid, mille abil ehituskunsti alusteadmisi katsetada või miniköök, mis lubab nukuperel kõhu täis hoida – igal soovil on kindel mõte ja põhjendus.

Iga jõulusoov on eriline ning iga soovi taga on omaette lugu.

Heade uudiste portaal kutsub lugejaid jõulusoovide puu lehel ringi vaatama, et aidata jõuluvanal laste erilistele soovidele õlg alla panna.

Rohkem infot leiab SIIT!

soovide puu

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga