Avaleht Heategevus Vahva video! La La Ladies kutsub heategevusjooksule
Vahva video! La La Ladies kutsub heategevusjooksule

Vahva video! La La Ladies kutsub heategevusjooksule

Foto: Andrei Ozdoba

Heategevuslik jooks Rat Race Tallinn toimub sel aastal juba 16. korda. Meeleolukas üritus toimub traditsiooniliselt 2. juunil Tallinna Vanalinna Päevade raames Raekoja platsil. Pealaval annavad energilise ja lõbusa kontserdi La La Ladies.

Leedide sünergia ja lavaline kooslus on uuenduslik vaatepilt Eesti muusikamaastikul, sest nad suudavad alati kõigile tuua naeratuse näole ning jagada oma positiivset energiat.

Sel korral on Tallinna heategevusjooksu eesmärk avaldada positiivset mõju riskioludes noortele, kellel on raskusi käitumise, õppimise või suhetega ning kes vajavad individuaalset tuge ja positiivset eeskuju. Pöörates tähelepanu varakult on suurem tõenäosus ennetada noorte sattumist kuritegelikule teele.

“Selle eesmärgi täitmiseks annetame jooksu osalustasudest kogutud summa MTÜ RuaCrew vabatahtlike tugiisikute programmi toetuseks. Seeläbi teeme võimalikuks 25 uue tugiisiku koolitamise, kes aitavad ligikaudu 30 noorel leida oma tee ja saada hästi toimetulevateks täiskasvanuteks.” Sõnas Rat Race Tallinn 2017 projektijuht Christjan Schumann.

Toetuse eest korraldatakse ka 3-päevane suvekool noortele ja nende tugiisikutele, kus tegeletakse ühiselt noorte huvide avastamisega läbi erinevate töötubade ja põnevate inimeste kaasamise.

Lisaks 2. juunil toimuvale Rat Race Tallinnale toimub Eesti Ettevõtlike Noorte Koja (JCI) korraldatav heategevusjooks ka Jõhvis ning päev varem nii Tartu Raekoja platsil kui ka Pärnu vanalinnas – kõikidele on võimalik veel oma meeskond kodulehel kirja panna.

Heategevusjooksu suurejoonelist lõppu tähistab Tanel Padari ja Tomi Rahula akustiline kontsert, mis toimub Tallinna unikaalses keskkonnas Telliskivi Loomelinnakus asuvas Erinevate Tubade Klubis. Piletid kontserdiõhtule on saadaval Piletilevis.

VAATA VIDEOT!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga