Avaleht Heategevus Väikese heateo eest võib saada iga päev terve kasti jäätist
Väikese heateo eest võib saada iga päev terve kasti jäätist

Väikese heateo eest võib saada iga päev terve kasti jäätist

kingitud eluTäna alustab Vähiravifond „Kingitud elu” koostöös jäätisetootjaga Premia suvist kampaaniat, mille raames loositakse fondi panustanud heategijate vahel iga päev välja kast jäätist. Ja nii terve suve läbi.

Jäätiseloosis osalemiseks tuleb saata SMS tekstiga KINGITUS numbrile 13018. Sõnumi hind on 5 eurot ning annetus laekub täies mahus Vähiravifondi „Kingitud elu”. Telefonioperaatorid sõnumi eest tasu ei võta.

Igal esmaspäeval loositakse eelneva nädala jooksul sõnumi saatnute vahel preemiana välja seitse kasti Premia jäätist Väike Tom – kast iga päeva kohta. Mida rohkem annetussõnumeid saata, seda suuremad on võidušansid.
Nendega, kes saavad heateo eest kingiks jäätisekasti, võtab fond ühendust. Maiuse saab kätte võitjale sobivast kauplusest üle Eesti. Kokku kingitakse fondi panustajatele suve jooksul ligi 100 kasti jäätist.

„Suvi on helge ja rõõmus aeg. Inimesed puhkavad, naudivad loodust ja teineteist, lebavad rannas, grillivad õues. Tuletame nende valgete ööde, õdusa rannamelu ja romantiliste õhtute kestel meelde võimalust teha head – kinkida elu. Ja tahame kümnele elupäästjale vastu kinkida toreda suvise üllatuse – kasti jäätist,” ütles vähiravifondi “Kingitud elu” juhataja Toivo Tänavsuu.

SA Hille Tänavsuu Vähiravifond „Kingitud Elu“ (www.kingitudelu.ee) on asutatud 5. veebruaril 2014 Hille ja Toivo Tänavsuu ning Janek Mäggi poolt. Fond hüvitab annetustest kogunevate võimaluste piires nende patsientide raviarveid, kelle ravimeid Eesti Haigekassa ei kompenseeri. Raha tuleb sihtasutusele tehtud annetustest. Fondi nõukokku, mis otsustab kas ja keda toetatakse, kuuluvad onkoloogid dr Peeter Padrik, dr Hele Everaus, dr Kristiina Ojamaa, dr Kadri Putnik ja tervise arengu instituudi direktor Maris Jesse, näitleja ja psühholoog Rita Rätsepp ja suhtekorraldaja Janek Mäggi.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga