Avaleht Heategevus Vana-aasta maratonil ja jooksul osalejad toetavad vähiravifondi „Kingitud elu“
Vana-aasta maratonil ja jooksul osalejad toetavad vähiravifondi „Kingitud elu“

Vana-aasta maratonil ja jooksul osalejad toetavad vähiravifondi „Kingitud elu“

Vähiravifond-„Kingitud-Elu“-toetab-55-aastase-pereisa-võitlust-vähiga20. detsembril toimuval traditsioonilisel jooksuüritusel osalejad toetavad SA Hille Tänavsuu Vähiravifondi „Kingitud elu“, igast osavõtutasust annetatakse fondile 5 eurot. Klassikalise maratoni distantsile antakse start Rocca al Mare kooli juurest kell 9.30 ja 8,4 km jooksule kell 13.00.

„Jooks või lihtsalt liikumine on parim profülaktika kõikide haiguste ennetuseks ja raviks,“ ütles vähiravifondi „Kingitud elu” juhataja Toivo Tänavsuu. „Ka meie fond ei soovi mitte ainult ravida tagajärgi, vaid propageerida liikumist ja värskes õhus viibimist – elamist täiega!“

„Spordiklubi Stamina jooksuüritus võimaldab lisaks sellele kinkida meil elu ka järgmistele abivajajatele,“ sõnas Toivo Tänavsuu. „Kutsun kõiki üles jõukohasele sportlikule pingutusele veel enne jõuluaega ja sellega seonduvaid hõrgutavaid pidulaudasid. Tulge jooksma või kõndima, pole vahet. Ning tänan juba ette nii ürituse korraldajaid kui ka kõiki osalejaid.”

„Mul on väga hea meel, et saame juba 12. korda toimuva traditsioonilise vana-aasta maratoni ja jooksuga panustada taaskord Eesti heategevusse ja sel korral aidata heategevuse kui teatud mõttes spordiala noorvõistlejat SA Hille Tänavsuu Vähiravifondi „Kingitud elu“ – nad on teinud hea stardi ja usun, et peagi on nad omal alal ühed tublimad tegijad,“  lisas Stamina spordiklubi esindaja ja ürituse korraldaja Urmo Raiend.

Kokku eelregistreerus 425 jooksjat, neist maratonile 161 ja 8,4 km distantsile 264 jooksjat.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga