Avaleht Heategevus VIDEO! „Kodutunne“ abistab tegusat üksikema
VIDEO! „Kodutunne“ abistab tegusat üksikema

VIDEO! „Kodutunne“ abistab tegusat üksikema

Täna kell 20.00 aitab Kanal 2 heategevuslik dokumentaalsaade „Kodutunne“ Tartumaal Unikülas elavat üksikema Sarjanat, kes pesitseb oma kolme rõõmsameelse lapsega väikses suvilas, mis pole aastaringseks elamiseks mõeldud.

Sarjana peab mittetoimivatest suhetest ja rikkusest tähtsamaks rahulikku elukeskkonda oma laste jaoks. Seepärast ostis ta järelmaksuga pisikese suvila, kus ta nüüd ühes toas ja tillukeses köögis oma kolme lapsega elabki. Pesemiseks kütab noor ema igal õhtul suvila keldris asuvat sauna, kus sooja annab vana ning remonti vajav keris.

Ise ilma isata kasvanud ja elus palju vägivalda kogenud ning näinud naine leiab, et just kauni looduse keskel on tema lastel hea kasvada. Pärast noorima lapse isast lahkuminekut on seisma jäänud ehitustööd, sest puudu jääb nii oskustest kui ka rahast.

Veevärki ja kanalisatsiooni majas pole, kõik käib kausiga. Sarjana kolmest lapsest kahel on kopsuastma, seepärast oleksid soe tuba ja pesuruum neile lausa hädavajalikud. „Kodutunde“ meeskond usub, et see pere ja need lapsed väärivad abi.

Meeskond plaanib veranda arvelt suurendada tillukest elamispinda, et lapsed saaksid oma toa ja et oleks võimalik majja ehitada ka korralik vannituba ning tualettruum.

VAATA VIDEOT!

„Kodutunne“ on Kanal 2s täna kell 20:00, kohe pärast “Reporterit”.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga