Avaleht Heategevus VIDEO! „Kodutunne“ aitab naist, keda elu pole hellitanud
VIDEO! „Kodutunne“ aitab naist, keda elu pole hellitanud

VIDEO! „Kodutunne“ aitab naist, keda elu pole hellitanud

Täna kell 20.00 toob Kanal 2 heategevuslik saade „Kodutunne“ ekraanile kolme õe mõtlemapaneva loo. „Ilmselt olime me söömata ja joomata, kui meid ema juurest ära võeti“.  Appi minnakse raske elusaatusega õdedest nooremale.

Jelena on ühe väga keerulise ja traagilise saatusega naine, kes kasvatab üksi oma 5-aastast tütart. Kõik tema õed on kasvanud erinevates lastekodudes ja teineteise leidmine on olnud üks suur ime. „Kui me oleks sellise ema juures kasvanud, nagu meil oli, kujuta ette. Poleks haridust ega midagi,“ on õed ise tänulikud, et said just lastekodus kasvada.

„Sa ei oskagi teist elu tahta, kui lastekodus kasvad,“ meenutab teine õde.

Jelena on õdedest ainuke, kes ei kasvanud lastekodus. Tema kasvatas üles vanem õde, keda ta ka siiani pigem enda emaks peab. Kuid kõik see on jätnud Helena ellu oma jälje. Ta püüab hakkama saada, käib tööl, on abivalmis ja hea ema oma tütrele.

Ta kodu on puhas, hoolimata sellest, et korteris pole vett, tualetti, kanalisatsiooni, pesemisvõimalusi ja elektrijuhtmed on eluohtlikud. Just selles osas otsustab „Kodutunne“ elurägastikust läbi käinud naisele abikäe ulatada.

Heategevuslik „Kodutunne“ on Kanal 2s täna kell 20.00, kohe pärast „Reporterit“.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga