Avaleht Heategevus VIDEO! „Kodutunne“ aitab seitsmeliikmelist perekonda
VIDEO! „Kodutunne“ aitab seitsmeliikmelist perekonda

VIDEO! „Kodutunne“ aitab seitsmeliikmelist perekonda

Täna kell 20.00 ulatab Kanal 2 heategevuslik dokumentaalsaade „Kodutunne“ abikäe perele, kelle unistus maal elada sai tugeva tagasilöögi pärast pereisa tasuva töö kaotust.

Jaanika ja Aimur on tagasihoidlikud Eesti inimesed, kes tahavad väga oma perega maal elada. 10 aastat tagasi ostsid nad pangalaenuga vana majakese Holvandisse ja asusid sinna elama. Kui pereisa aga kaotas oma töö ja tekkisid võlad, polnud enam midagi, mille eest oma kodu remontida.

Olukord läks nii hulluks, et kolm aastat tagasi koliti üürikorterisse, kus nüüd seitsmekesi elatakse. Veelgi keerulisemaks muudab nende elu see, et nende neljast lapsest üks, kaheksa-aastane poeg on raske puudega.  Et käimisvõimetu poeg õue pääseks, peab ise tervisega kimpus olev pereisa lapse süles kolmandalt korruselt alla ja üles tassima.

„Kodutunne“ usub, et 23 aastat tagasi kokku saanud Jaanika ja Aimur väärivad abi.

Et pere saaks kolida tagasi kunagi ostetud majakesse, tuleks majas esimese asjana korda teha köök, elutuba ja pesemisvõimalused. „Kodutunde“ meeskond plaanib perele vanasse majja veevärgi ja kanalisatsiooni ehitada ning sisustada köögi ja pesuruumi.

„Kodutunne“ on Kanal 2s täna kell 20:00, kohe pärast “Reporterit”.

VAATA VIDEOT!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga