Avaleht Heategevus AITA ARMSAT DAANIELI! Kingi Daanielile liikumisvabadus
AITA ARMSAT DAANIELI! Kingi Daanielile liikumisvabadus

AITA ARMSAT DAANIELI! Kingi Daanielile liikumisvabadus

jõulud8Daaniel on armas 11-aastane poiss, kes põeb väga rasket süvenevat lihashaigust, mille tõttu kaob ta lihastest jõud ning ka võimalus liigutada ja omal jõul liikuda. Veel enam, kaob võimalus teha igapäevaseid toredaid tegevusi ning nautida oma lapsepõlve. Peagi ei ole Daanielil enam tavalisest ratastoolist abi ning tema ainukeseks liikumisvahendiks saab olema elektriline ratastool, mis on väga kallis.

Hea lugeja, tänasel püha päeva kolmandal täistunnil pöördume sinu poole palvega aidata kinkida Daanielile liikumisvabadus. Sinu abiga saab kinkida Daanielile mitte ainult elektrilise ratastooli, vaid ka täisväärtuslikuma lapsepõlve!

aita

Eestis on sadu lapsi ja nende peresid, kelle päevad mööduvad raske haiguse tõttu kurvalt haiglaseinte vahel. Just nende laste heaks on ellu kutsutud organisatsioon nimega Minu Unistuste Päev, mis loodi 2011. aastal vabatahtlike tegevusel. Organisatsioon viib ellu raskelt või krooniliselt haigete laste unistusi, et tuua nende ja nende lähedaste ellu rohkem rõõmu ja sära. Aita sinagi uskuda ja unistada: uskuda, et unistused lähevad täide!

Kuidas sina saad aidata? Uuri lähemalt SIIT!

Swedpanki keskkonnas saab annetuse teha SIIN! Iga Minu Unistuste Päevale annetaja eest lisab Swedbank omalt poolt 2 eurot!

Imelised aitamise lood saavad tavaliselt alguse ühest inimesest ning tema soovist teha siiralt ning omakasupüüdmatult teisele head. Vahel ongi vaja vaid ühte head tegu, ühte aitajat ja ühte aidatavat. Vahel on vaja aga jõud koondada, et abi saaks üks inimene ja see abi on eluliselt oluline. Hea lugeja, kui õige avaks üheskoos rohkem oma silmad ja südame, et leida üles need inimesed, kes meie ühist abi päriselt vajavad. Kes vajavad sind, mind ja meid kõiki. Nad vajavad meid, et elu oleks veidigi rohkem elamist väärt. Head märkamist ja üksteise aitamist!

  • Monika Kuzmina, GoodNews peatoimetaja 

 

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga