Avaleht Heategevus AITA LASTE JÕULUSOOVIDEL TÄITUDA! Tee annetus või saada kallitele inimestele SOS Lasteküla jõulukaart
AITA LASTE JÕULUSOOVIDEL TÄITUDA! Tee annetus või saada kallitele inimestele SOS Lasteküla jõulukaart

AITA LASTE JÕULUSOOVIDEL TÄITUDA! Tee annetus või saada kallitele inimestele SOS Lasteküla jõulukaart

lastekülaKas sa mäletad lapsena ootusärevust, mida tekitas jõuluõhtul jõuluvana ootamine – kas ta on ikka minu kirja kätte saanud ja teab, mida ma soovisin?

Igal lapsel on unistused, millest teab ainult tema ema. Heade uudiste portaal palub sel aastal lugejatelt abi, et täide viia SOS Lasteküla väikeste laste unistus ilusast jõuluajast ja et iga lapse kingisoov täituks.

SOS Lastekülades- ja noortekodudes ootab jõuluvanalt kingipakki 201 last. Lisaks soovib SOS Lasteküla pakkuda jõulurõõmus ka peretugevdusprogrammi ja haridusprogrammi 584 lapsele.

Kas teadsid, et SOS Lasteküla e-poest saab tellida nii heategevuslikke paberkaarte kui e-kaarte? Ka nii saad aidata lastele jõulurõõmu tuua. Saada sel aastal kallitele inimestele SOS Lasteküla jõulukaart.

Kuidas veel saab aidata? 

SOS Lasteküla ja heade uudiste portaal on tänulik nii suurte kui väikeste annetuste eest laste jõulukinkide toetuseks. Aitäh, et aitad tuua jõulurõõmu lastele.

Annetuse tegemiseks info: EE062200221001178590; SOS Lasteküla Eesti Ühing.

Online´is saab annetuse teha SIIN.

inglid

jänes2

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga