1. Avaleht
  2. Heategevus
  3. AITA TOIDUANNETUSEGA I Sel reedel on koduta ja vähekindlustatud inimesed oodatud Oleviste kirikusse
AITA TOIDUANNETUSEGA I Sel reedel on koduta ja vähekindlustatud inimesed oodatud Oleviste kirikusse

AITA TOIDUANNETUSEGA I Sel reedel on koduta ja vähekindlustatud inimesed oodatud Oleviste kirikusse

Sel reedel on sajad koduta ja vähekindlustatud inimesed oodatud Oleviste kirikus toimuvale Vabariigi aastapäeva kontsert-jumalateenistusele, kus saab sooja joogi kõrvale kiluleiba ja sünnipäevakringlit. Kuna kõik toimub annetuste abil, oodatakse lahkete inimeste toiduannetusi kuni kella 11-ni Oleviste kirikusse Lai tn 50.

“Tähistame koos juba 23. aastat! Nii toimub ka sellel aastal taas pidulik teenistus kohvilauaga, et pakkuda elu hammasrataste vahele jäänud inimestele pisut rõõmu ja hoolt. Oleviste kirik on ajalooliselt läbi sajandite abistanud neid, kes vajavad süüa, sooja kehakatet või head sõna,” tutvustab Oleviste koguduse vanempastor Siim Teekel.

Tähistame koos juba 23. aastat! Nii toimub ka sellel aastal taas pidulik teenistus kohvilauaga, et pakkuda elu hammasrataste vahele jäänud inimestele pisut rõõmu ja hoolt.

Oleviste Hoolekande üks asutajatest, Riina Solman meenutab: “Olin siis noor ema ja vajasin vahel ise ka abi. Koos tulime koguduses ideele alustada jumalateenistuste ja abipakkide jagamisega just neile, kellel sellist abi oli väga abi vaja,” meenutab ta.

Seekord palutakse abi kohvilaua katmisel!

Oodatud on kõik TOIDUANNETUSED: tordid, koogid, kringlid, pirukad, kilu- ja singivõileivad, kommid, küpsised.

  • Oodatakse appi ka vabatahtlikke jagama toitu ning abistama peale teenistust koristustöödes. Annetused palutakse viia Oleviste kirikusse hiljemalt 23. veebruar kell 11.00, samal ajal on ka vabatahtlike kogunemine neile, kes soovivad appi appi külalisi teenindama.
  • Vähekindlustatute teenistust saab toetada ka annetades Oleviste koguduse pangakontole EE911010220025984010.
Head Uudised GoodNews