Avaleht Heategevus Astangu Heade Asjade Jõululaadalt saab soetada erivajadustega inimeste valmistatud kingitusi
Astangu Heade Asjade Jõululaadalt saab soetada erivajadustega inimeste valmistatud kingitusi

Astangu Heade Asjade Jõululaadalt saab soetada erivajadustega inimeste valmistatud kingitusi

astangu-heade-asjade-joululaat
Astangu Heade Asjade Jõululaat 2015

Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus korraldab 10. detsembril kell 10- 15 Heade Asjade Jõululaada, kust saab osta ainult erivajadustega inimeste tehtud tooteid.

Üritusel on lisaks Astangu keskusele oma toodangut pakkumas üle 10 erineva erivajadustega inimestega tegeleva organisatsiooni: Tugikeskus JUKS, Solve et Coagula, Päevakeskus Käo, Tallinna Kadaka Põhikool, Tallinna Vaimse Tervise Keskus, MTÜ Think, MTÜ Kakora, Vääna Viti Kodu jt.

Laat on suurepärane võimalus soetada jõuludeks ainulaadseid kingitusi ning samal ajal toetada erivajadustega inimesi. Pakutava hulgas on nii vaipu, keraamikat, helkureid, küünlaid, raviteed, ehteid, kaarte, moose, looduskosmeetikat, kotte, salle, patju, puidust käsitööd jm.

Lisaks sellele on avatud kohvik, kus Astangu pagari ja abikoka eriala õppijad müüvad enda valmistatud pirukaid, kooke, küpsiseid, tainast kui ka tugevamat kehakinnitust nagu kõrvitsasuppi ja kartulisalatit.

Kohapeal on võimalik ka elava järjekorra alusel nautida Eesti Pimemassööride Ühingu massööride massaaži.

Laat on tasuta ning nii toodete kui teenuste eest tasumine toimub sularahas.

Sellisel kujul toimub Heade Asjade Jõululaat teist korda. Eelmisel aastal külastas jõulumüüki ligi 600 inimest, kes toetasid oma ostudega erivajadustega inimesi.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga