Avaleht Heategevus EPIIMA HEATEGEVUSFOND! Noor sporditalent sai kingiks profiratta
EPIIMA HEATEGEVUSFOND! Noor sporditalent sai kingiks profiratta

EPIIMA HEATEGEVUSFOND! Noor sporditalent sai kingiks profiratta

Noor sporditalent sai kingiks profirattaEile toimunud Kuusalu rattamatkade hooaja lõpuüritusel anti kohalikule lootustandvale noorsportlasele üle profitasemel võistlusratas, mis soetati Epiima heategevusfondist saadud toetuse eest.

Uue võistlusratta Kuota Kom Scram Red ja jooksud sai neljalapselisest perest pärit 14-aastane Stefan Lootus, kes on tänavune noortemeister nii maastikuratta olümpiakrossis, talikrossis kui kriteeriumsõidus. Kuusalu Rattaklubi vanemtreeneri Kaido Laasi sõnul on tegemist tõeliselt andeka noore sportlasega, kes on aga paraku senised suurvõidud koju toonud laenatud varustusega.

“Kuna profitasemel rattad on väga kallid, siis võib see tihti noore sportlase karjäärile juba alguses takistuseks saada,” selgitas Laas. “Usun, et Epiim annab oma heateoga Stefani tulevastele spordisaavutustele kõvasti hoogu juurde.”

Epiima müügi- ja turundusdirektori Jaak Uusi sõnul on viie aasta eest loodud Kuusalu Rattaklubi oma 22 noore kasvandikuga andnud märkimisväärse panuse kohalike noorte huvi- ja sporditegemise arengusse. “Viis noortemeistri tiitlit ja hulgalised teised auhinnad näitavad, et see on tõeliste talentide kasvulava,” lausus Uus ning lisas, et just sellepärast otsustatigi lastele suunatud heategevuskampaaniaga kogutud raha eest klubile lisaks üks korralik võistlusratas osta. “Uus Eesti jalgrattaspordi tippsõitja võib sirguda ka siit Kuusalu väikeklubist.”

Rattaklubi käivitas tänavu koos Kuusalu Lastekaitseseltsiga puhkepäeva rattamatkade sarja, mille jooksul viidi suve jooksul läbi kümme matka kohalikus looduses. Lisaks korraldati Kuusalu Rattarallit ja Estonian Cup rattamaratoni, millest võttis osa ligi 200 last.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga