1. Avaleht
  2. Heategevus
  3. Lastefond
  4. Ettevõte TMB Element annetas kuulmispuuetega laste toetamiseks 3000 eurot
Ettevõte TMB Element annetas kuulmispuuetega laste toetamiseks 3000 eurot

Ettevõte TMB Element annetas kuulmispuuetega laste toetamiseks 3000 eurot

Betoonelemente tootev Tartu ettevõte teeb teist aastat järjest koostööpartneritele jõuludeks reklaamkinkide asemel annetuse raskelt haigetele lastele. Tänavu toetab ettevõtte 3000 euroga kuulmispuuetega lapsi, mille toel saab kuulmisimplantaadi kõneprotsessori soetamisel abi kuni kuus last.

OÜ TMB Element müügi- ja turundusjuht Mai Mitt nentis, et ettevõte otsustas jätkata koostööd Lastefondiga, sest fond on teinud väga head ja järjepidevat tööd haigete laste aitamisel. “Möödunud aastal toetasime ravitoidusegude soetamist raskelt haigetele lastele,” toob Mitt välja ning räägib, et Lastefondi toetamise mõte tuli tookord TMB Elemendis päevakorda seoses koostööpartneritele jõuludeks reklaamkinkide planeerimisega. “Reklaamkingi asemel heategu oli meie meeskonna ühine otsus,” kinnitab ta.

Mitt selgitab, et sel aastal langes valik kuulmispuuetega lastele kuulmisimplantaadi kõneprotsessori soetamise toetusprojektile, sest ettevõtte töötajaid kõnetas võimalus parandada kasvõi mõne abi vajava lapse elukvaliteeti. “Soovime avalikkuse tähelepanu pöörata sellele, et iga annetus Lastefondile on raskelt haigete laste jaoks suureks abiks!” toob ta välja.

Lastefondi strateegiajuht Küllike Hein väljendas ülimalt suurt rõõmu, et TMB Element ka tänavu koostööpartneritele jõulukinkideks mõeldud summa haigete laste ravitingimuste parandamiseks suunas. Ta avaldas lootust, et möödunud aastal alguse saanud heateost saab traditsioon ning et ka teised ettevõtted jõulude ja aastalõpu tähistamise TMB Elemendi eeskujul heategevusega seovad.

“Sel aastal saavad TMB Elemendi valikul abi kuulmispuudega lapsed, kellele kuulmiseks vajaliku kuulmisimplantaadi kõneprotsessori 5 kuni 10 protsendi ehk 500-1000 euro suurust omaosalust aitab fond heade eraisikutest ja ettevõtetest annetajate toel katta,” toob Hein välja. “Sisekõrva implantaat on üks imepärane, kuid samas keerukas ja kallis abivahend lastele, kes ei kuule. Kui kuulmisimplantaadi peasisene osa opereeritakse põhimõtteliselt kogu eluks, siis väline osa – protsessor – on tarvis välja vahetada keskmiselt iga seitsme aasta tagant,” ilmestab ta annetuse olulisust, et tagada kuulmispuuetega lastele hästi töötav abivahend.

Head Uudised GoodNews