1. Avaleht
  2. Heategevus
  3. Lastefond
  4. Haruldase sündroomiga Elly toetuseks koguti üle 1400 euro
Haruldase sündroomiga Elly toetuseks koguti üle 1400 euro

Haruldase sündroomiga Elly toetuseks koguti üle 1400 euro

Täna andsid Radisson Blu Hotel Olümpia ning kohvik Cafè Boulevard TÜ Kliinikumi Lastefondile üle haruldast Rett sündroomi põdeva Ellyle vajaliku massaaži ja osteopaatia toetamiseks heategevuskampaaniaga kogutud 1410-eurose annetussumma.

Maikuu algusest juuni lõpuni toimunud kampaania käigus annetas Olümpia hotelli kohvik igalt ostetud Pauligi kohvijoogilt 10 senti Lastefondile 7-aastase haruldase Rett sündroomiga Elly toetuseks.

Olümpia hotelli kohviku igalt ostetud Pauligi kohvijoogilt annetati 10 senti Lastefondile Elly toetuseks.

Tegemist oli järjekorras juba viienda hotell Olümpia, kohvik Cafè Boulevardi ja Pauligi heategevuskampaaniaga Lastefondi toetuseks: 2013. aastal koguti annetusi haruldase nahahaigusega Cassandrale, 2016. aasta esimeses pooles hambumushäirega Sten Oliverile ja teises pooles Angelmani sündroomiga Markusele ning 2017. aastal sügava puudega Veronikale.

Tegemist oli järjekorras juba viienda hotell Olümpia, kohvik Cafè Boulevardi ja Pauligi heategevuskampaaniaga Lastefondi toetuseks.

Radisson Blu Hotel Olümpia konverentside ja ürituste tellimuste juht Anu Kaar nentis, et Radisson Blu Hotel Olümpiat ja TÜ Kliinikumi Lastefondi seob aastatepikkune koostöö. “Mul on väga hea meel, et oleme saanud aidata lapsi, kellel on elus läinud raskemini, kui suuremal osal meist,” ütles Kaar ja avaldas lootust, et koostöö jätkub veel pikalt.

“Mul on väga hea meel, et oleme saanud aidata lapsi, kellel on elus läinud raskemini, kui suuremal osal meist.” – Anu Kaar

Lastefondi strateegiajuht Küllike Saar tänas häid partnereid Radisson Blu Hotel Olümpiat, hotelli kohvikut Cafè Boulevard ja Pauligit, kellel leidub jätkuvalt tahet aidata endast nõrgemaid ning juhtida sellele ka oma klientide tähelepanu. “Kogutud annetussumma on suureks toeks Elly ja tema pere abistamisel, mille toel saab raske haigusega laps rohkem kui poole aasta vältel vajaliku massaaži ja osteopaatiat,” tõi Saar välja.

Head Uudised GoodNews