Avaleht Heategevus HEA TEGU I Balsnack’i pere tegi meeleoluka pühadekülastuse Tallinna Lastehaiglasse
HEA TEGU I Balsnack’i pere tegi meeleoluka pühadekülastuse Tallinna Lastehaiglasse

HEA TEGU I Balsnack’i pere tegi meeleoluka pühadekülastuse Tallinna Lastehaiglasse

Ettevõtte AS Balsnack International Holding töötajad koos Uku Suvistega tegid linnusõprade projektiga seoses meeleoluka pühadekülastuse Tallinna Lastehaiglasse.

Eelmisel aastal valmistasid suuremad ja väiksemad linnusõbrad suurimate linnusõprade projekti raames konkursitöö ühe ülesandena värviraamatu lindudest. Ülesandel oli ka üleskutse – teha üheskoos head.
Valminud värviraamatud sai kokku kogutud ja jõulude eel viis Balsnack’i pere need ühiselt Eesti suurimate linnusõprade nimel Tallinna Lastehaiglasse, et tuua naeratus näole kõigile neile, kes ootavad terveks saamist.
„Meiega oli kingipäkapikk, linnupäkapikk, laulupäkapikk ja kaamera taga videopäkapikk. Meeleoluka külastuse käigus nägime ja tundsime nii palju rõõmu, vaprust, headust, et sõnadest jääb väheseks seda kõike kirjeldamaks. Suur aitäh meie eelmise hooaja linnusõpradele, kes meisterdasid värviraamatud, Tallinna Lastehaigla Toetusfondi meeskonnale igakülgse abi eest, kogu Tallinna Lastehaigla personalile ja lastele ning nende vanematele nii sooja vastuvõtu eest,“ kirjeldati firma internetiküljel toimunut.

Samuti tänati südamest Uku Suvistet, kes aitas üheskoos head teha ning kõigile jõulutunnet ja -rõõmu hinge tuua.

AS Balsnack International Holding on ainuke linnutoidu tootja Eestis ning linnusõprade otsingut korraldatakse kolmandat korda. Eesmärgiks on tõsta noorte teadmisi meil talvituvatest lindudest ning nende õigest toitmisest.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga