Avaleht Heategevus Heategevusfondi vahendusel jõudsid kingitused 700 turvakodulapseni
Heategevusfondi vahendusel jõudsid kingitused 700 turvakodulapseni

Heategevusfondi vahendusel jõudsid kingitused 700 turvakodulapseni

Tänavu jõudsid kingitused ja jõulurõõm SEB Heategevusfondi annetajate toel 700 lapseni, kes peatuvad turva- ja asenduskodudes, edastati fondi pressiteates.

„Tänan südamest kõiki annetajaid ja vabatahtlikke, kes olid oma aja, mõtete, südamega laste heaks detsembris kaasa mõtlemas ja toimetamas,“ ütles SEB Heategevusfondi tegevjuht Triin Lumi.

Pühade ajal kohtus jõuluvana ka lastega, kelle kultuuriruumis ei olnud jõuluvana varem käinud, nii oli tema külastus ja kingituste toomine tõesti imede ime.

„Eriline tänu Omniva kulleritele, kes kõik pakid kingikontorist õigeaegselt peredesse toimetasid. Kasvatajad ja perevanemad jagasid oma tagasisides, et kingitused tõstsid laste enesekindlust ja usku headuse võimalikkusse – sellesse, et ka nende elus on soovide täitumine võimalik. Kodanikuna abivajajate märkamine ja nende heaks oma toetuse andmine ei seisne ainult rahaülekande tegemises, vaid näitab ühiskonna küpsust ning annab inimestele suurepärase võimaluse väljendada oma isiklikke väärtusi ja valikuid. Inimeste maailmapilt avardub, sest saadakse osa lugudest, millega muidu ilmselt kunagi kokku ei puutuks,“ lisas Lumi.

MTÜ SEB Heategevusfond on loodud nende laste heaks, kes ei saa kasvada oma päritoluperes. Fond kogub annetusi ja teostab aasta ringi mitmesuguseid projekte turva- ja asenduskodudes peatuvate laste toetuseks ning annab välja stipendiume.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga