Avaleht Heategevus HEADUSE SEIN I Suurperede noorte tudengitee toetamiseks kogutakse esemeid igapäevaseks eluks
HEADUSE SEIN I Suurperede noorte tudengitee toetamiseks kogutakse esemeid igapäevaseks eluks

HEADUSE SEIN I Suurperede noorte tudengitee toetamiseks kogutakse esemeid igapäevaseks eluks

Rocca al Mare keskus ja Eesti Lasterikaste Perede Liit avasid kaubanduskeskuses Headuse Seina, kuhu saab viia tudengite toetuseks erinevaid igapäevaseks eluks vajalikke tarbeesemeid. Noori on võimalik keskuses toetada kuni aasta lõpuni.

“Ülikooli õppima asumine tähendab paljude noorte jaoks kodust lahkumist ja iseseisva elu alustamist. Soovime, et noored saaksid kogu energia suunata õppimisele ning ei peaks liigselt muretsema igapäevase toimetuleku pärast.  Seetõttu otsustasime koostöös Rocca al Mare keskusega toetada ambitsioonikaid suurperest pärit noori ning koguda noorte õpinguteks ning igapäevaseks toimetamiseks vajalikke esemeid.  On äärmiselt hea meel, kui  tudengid saavad lisaks kohustuslikule kirjandusele soetada näiteks erialase teose, mille abil eesmärkide täitmisele lähemale liikuda,“ lausus Eesti Lasterikaste Perede Liidu president Aage Õunap.

„Keskuse jaoks on väga oluline panustada kogu ühiskonda ning seetõttu on meil väga hea meel, et saame Eesti Lasterikaste Perede Liidu koostööl toetada tudengeid, kes mõjutavad perekonna rahakotti palju suuremal määral kui näiteks alles algkooli astuvad lapsed. Sellise seina loomine teeb inimestele toetamise väga lihtsaks, kuna keskuse külastaja saab möödaminnes teiste toimetuste kõrvalt ka head teha. Kaasame kampaaniasse ka keskuse rentnikud, kes samuti saavad anda oma panuse tudengite ülikooliteele,“ kommenteeris Rocca al Mare keskuse turundus- ja kommunikatsioonijuht Helina Leif.

Valitud nädalavahetustel on Rocca al Mare keskuses kohal ka vabatahtlikud, kes aitavad inimestel Headuse Seina üles leida. Oodatavate tarvete nimekirjas on jalanõud, koolitarbed, kööginõud, söögiriistad, spordivahendid, saunalinad ja palju muud tudengile eluks vajalikku.

Täpsemaid soove saab lugeda Rocca al Mare keskuses Headuse Seinalt ja kampaania maandumislehelt