Avaleht Heategevus Heategevuskampaaniaga „Lapsed loevad“ koguti 2828 eurot lasterikastele peredele raamatute ostmiseks
Heategevuskampaaniaga „Lapsed loevad“ koguti 2828 eurot lasterikastele peredele raamatute ostmiseks

Heategevuskampaaniaga „Lapsed loevad“ koguti 2828 eurot lasterikastele peredele raamatute ostmiseks

Rahva Raamatu ning Eesti Lasterikaste Perede Liidu poolt algatatud heategevuskampaaniaga „Lapsed loevad“ koguti 2828 eurot lasterikastele peredele raamatute ostmiseks. Eelmisel nädalal andis Rahva Raamatu esindaja Eesti Lasterikaste Perede Liidule üle väärika summaga tšeki, mille summa tulenes juunikuu vältel Rahva Raamatust soetatud raamatute arvust.

„Raamatutarkus, olgu see siis mänguline või õpetlik, on olnud alati üks väärtuslik ja hariv tarkus, mistõttu on meil siiralt hea meel, et Rahva Raamat on otsustanud oma abikäed laste nimel meile sedavõrd lähedale ulatada,“ kommenteeris Eesti Lasterikaste Perede Liidu juhatuse liige Katrin Kiisk. „Raamatuid asume ühingute esindajatele edasi jagama augustikuus, kes seejärel toimetavad need väljavalitud peredeni,“ lisas Kiisk.

„Meie jaoks on ülioluline, et kõige muu eluks vajaliku kõrval oleks lasterikastel peredel suurem võimalus raamatute lugemiseks,“ kommenteeris Rahva Raamatu turundusjuht Ingrid Karell. „Juunikuu oli Rahva Raamatus lastekirjanduse olulisusele suunatud ja heategu lasteraamatute kättesaadavamaks tegemise kujul on vaid üks väike samm väärtustamaks suurperede panust meie ühiskonda. Meie koostöö selle projektiga aga ei lõpe, sest kuni käesoleva detsembri keskpaigani on võimalik osta raamat Rahva Raamatust ja annetada see Eesti Lasterikaste Perede Liidule,“ lisas Karell.

Comment(1)

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga