Avaleht Heategevus Loomasõbrad peavad pidu
Loomasõbrad peavad pidu

Loomasõbrad peavad pidu

Tallinna loomade varjupaik tähistab reedel, 3. augustil kell 14.00-18.00 oma teist sünnipäeva. Sünnipäevapeol toimub palju erinevaid tegevusi: avatud on koeraomanike nõuandetelk, toimuvad koertekoolide etteasted, lastele on avatud mängunurk ning külalistele esinevad teadusteater Kolm Põrsakest, Johanna Randmann ja päeva peaesineja on Liis Lemsalu.

Tallinna loomade varjupaik panustab oma tegevusega nii loomade kui ka kogukonna heaolusse, päästes ning sotsialiseerides koeri ja kasse ja muid koduloomi, lootuses leida neile uued armastavad kodud ning tuua nende eludesse tagasi põhjus loomasaba rahulolevaks lehvimiseks. Kahe tegevusaastaga oleme aidanud uue kodu leida 965-l loomal, kuid jätkuvalt ootavad kümned kassid ja koerad uut kodu.

Tallinna varjupaiga kassituba

Põhja-Tallinnas, Paljassaares mere ääres asuv Tallinna varjupaik on üks seitsmest Varjupaikade MTÜ-sse koondunud loomade varjupaigast Eestis. Varjupaiga majandamist toetab Tallinna linn, kuid selle kõrval on äärmiselt tähtis roll varjupaika igapäevaselt aitavatel vabatahtlikel ja sponsoritel.

Varjupaik on külastajatele avatud iga päev 11.30-18.30 ja sel ajal on võimalik tutvuda kassitoas elavate kassidega, jalutada koertega ning tutvuda ka vabatahtlikuna tegutsemise võimalustega.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga