Avaleht Heategevus Heategevuslik koertenäitus “Pet Show 2014”
Heategevuslik koertenäitus “Pet Show 2014”

Heategevuslik koertenäitus “Pet Show 2014”

PET SHOW 201413. september 2014 toimub Tallinnas, Nõmme sotsiaalmaja õues, algusega kell 14 “PET SHOW 2014”, mille kogu tulu läheb Eesti Tiibeti Mastifite Päästeseltsi hüvanguks.

Näituse eesmärk on pakkuda võimalust aega veeta oma neljajalgsete lemmikutega, toetades sellega Eesti Tiibeti Mastifite Päästeseltsi. Soovime teha ka teavitustööd koeraomanike hulgas – nunnust kutsikast võib kasvada isepäine indiviid. Kasvava probleemina näeme suurt populaarsust saavutanud nö kutsikavabrikutes kui ka vastutustundetult koera võtnud omanikes. Teretulnud on kõik neljajalgsed sõbrad. Võistelda saab klassides: kutsikad, alla ja ülepõlve koerad, veteranid, laps & koer, juunior händler, trikivõistlus.

Päästeselts on loodud vabatahtlike Tiibeti mastifite omanike poolt. Ühingu eesmärgiks on kadumaläinud, leitud, hulkuvate, kodutute, väärkoheldud ja ravi vajavate Tiibeti mastifite igakülgne abistamine, teavitustöö tegemine kasvatajate ja koeraomanike hulgas samuti nende abistamine ja nõustamine. Päästeselts annab kõikidele hädasolevatele Tiibeti mastifitele igakülgset abi.

Päästeseltsi tegevuse kohta rohkem infot www.tmrescue.ee ja Facebookis “PET SHOW 2014” toimub 13. septemberil 2014 kell 14 Tallinnas, Nõmme sotsiaalmaja õues.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga