Avaleht Heategevus Inglipuu kampaaniaga sai omale kingituse üle 1200 lapse
Inglipuu kampaaniaga sai omale kingituse üle 1200 lapse

Inglipuu kampaaniaga sai omale kingituse üle 1200 lapse

SANYO DIGITAL CAMERAInglipuu heategevuskampaania käigus tegid inimesed lõppenud aastal pühadekingitusi enam kui 1200 vähekindlustatud peredest pärit lapsele, praeguseks on kõik kingitused lastele ka kohale toimetatud.

“Enam kui 40 kaupluses kõikjal Eestis said inimesed detsembrikuu jooksul teha kingitusi oma kodulinna, linnaosa või valla vähekindlustatud lastele,” lausus Inglipuu projekti koordinaator Ty Lehtmäe. “Ka tänavu olid Eesti inimesed kingituste tegemisel väga aktiivsed ja Inglipuu kuuseehetele kirjutatud kingisoovid said kõikjal täidetud.”

Paljudes Eestimaa paikades anti kingitused üle juba detsembri lõpu pühadeperioodi eel või vahetult selle järel. “Mõnes suuremas paigas korraldasime ka koostöös omavalitsustega lastele meeleolukad jõulupeod, kus lisaks kinke jagavale Jõuluvanale oli lastele kaetud ka pühadelaul ning tehti meelelahutusprogrammi,” lausus Lehtmäe. “Viimased meeleolukad peod toimusid sel nädalal, mil oma kingid said kätte Haabersti ja Põhja-Tallinna lapsed.”

Lehtmäe sõnul võib sotsiaaltöötajatelt saadud tagasiside põhjal öelda, et heasoovlike inimeste tehtud kingitused oma kodukoha lastele valmistasid väga palju rõõmu. “Kõikjalt üle Eesti – suurematest linnadest ja väiksematest kohtadest – vanematelt ja lastelt saadud tagasiside põhjal tahan ka korraldajate poolt avaldada südamest tulevat tänu kõigile inimestele, kes aitasid neile enam kui 1200 lapsele pühaderõõmu tuua,” lausus Lehtmäe.

Detsembrikuu jooksul leidsid külastajad 42 Maxima kaupluses Inglipuu kuusepuu, millel asuvatel jõuluehetele oli kantud ühe kohaliku lapse nimi ja kingisoov
Kingisoovide valik oli lai, ulatudes näiteks koolieelsetele lastele arendavatest raamatutest erinevate koolitarvete ja mänguasjade ning talveriiete ja -jalatsiteni.

Inglipuudel oli keskmiselt 20-40, suuremates omavalitsustes rohkemgi kingisoove. Tartus oli kingisoove 120, Tallinnas Lasnamäel 100, Narvas 80 ja Pärnus 60 lapsele.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga