1. Avaleht
  2. Heategevus
  3. INGLITE AEG I „Inglite aega“ saame üheskoos toetada 7. jaanuarini
INGLITE AEG I „Inglite aega“ saame üheskoos toetada 7. jaanuarini

INGLITE AEG I „Inglite aega“ saame üheskoos toetada 7. jaanuarini

TV3 traditsiooniline heategevussaade „Inglite aeg“ kutsub tänavu toetama viit abivajajat. Eile õhtul eetrisse jõudnud eriliselt südamlikus saates jõudsid vaatajate ette lood neist, kelle eluteele on sattunud takistused, millest omal jõul üle ei saa. Seekord vajavad tuge nii raskelt haiged lapsed kui ka tulekahjus kodu kaotanud suurpere.

Tuuli-Ann Freienthali juhtimisel vaatajateni jõudnud heategevussaates „Inglite aeg“ rullusid lahti liigutavad lood, mille keskmes on hätta sattunud inimesed meie ümbert, keda saame üheskoos aidata. Toetada saab nii telefonide teel kui ka „Inglite aja“ saate jaoks loodud pangakonto kaudu.

Tuuli-Ann Freienthal. Foto: TV3

Tänavused abivajajad on: väike 3-aastane Aleks, kes vajab tuge, et saaks verevähist paranemise järel sõita kogu perega välismaale, kus lapse kaelalt eemaldataks hemangioom. Pere soovib kogutut jagada ka teiste vähihaigete lastega, kes abi vajavad; raske kopsuhaigusega 11-aastane Aron, kes vajab kallist ravimit, et laps ei peaks enam iga päev oma elu eest võitlema; 6-aastased kaksikud Emilie ja Adelie, kes unistavad koos kooli minemisest, kuid sügava puudega Emilie vajab abi, et teha toetavate teraapiate abil arenguhüpe; tulekahju tõttu kodu kaotanud suurpere, kes loodab, et nad saavad vaatajate ühise panuse toel oma põlenud maja taas endiseks muuta; ema Raili, õde Jarlin ja pimedaks jäänud Kelli, kes vajavad abi, et võimaldada Kellile hoidu ja teraapiaid, mis tema olukorda parandaks.

Annetustelefonid:

  • 9007301 – 5 eurot, 9007302 – 10 eurot, 9007303 – 25 eurot.
  • „Inglite aja“ pangakonto:
  • All Media Eesti AS
  • EE732200221023243623

Tänavu tegid „Inglite aja“ saates abivajajatele muusikalise kummarduse armastatud lauljad Alika Milova, Helerin Tiit, Daniel Levi, Uku Suviste, Jüri Pootsmann, Marta Lotta Kukk ja Birgit Sarrap.

Head Uudised GoodNews