Avaleht Heategevus INGLITE AEG! “Inglite ajast” abi saanud kuulmispuudega 4-aastase Sandri vanaema: see on ime meie kõigi jaoks!
INGLITE AEG! “Inglite ajast” abi saanud kuulmispuudega 4-aastase Sandri vanaema: see on ime meie kõigi jaoks!

INGLITE AEG! “Inglite ajast” abi saanud kuulmispuudega 4-aastase Sandri vanaema: see on ime meie kõigi jaoks!

Sander koos peregaTV3 heategevussaates “Inglite aeg” annetasid kümned tuhanded südamlikud eestimaalased üheskoos üle 303 000 euro viie pere toetuseks. Üks abivajajatest oli ilma kuulmisnärvideta sündinud väike Sander, kes plaanib ette võtta riskantse operatsiooni Itaalias. Ema Marit ja isa Janar ei suuda tänase päevani täielikult uskuda, et üle 42 000 inimese annetas rohkem kui 60 000 eurot, et nende pisike Sander saaks kuuljaks. Suure töö ja vaevaga on pisike 4-aastane Sander suutnud õppida viipekeeles üksikuid sõnu ütlema, nüüd mõistavad teised pereliikmed teda palju paremini.

Ema süda siiski valutab. Kuigi Sander on rõõmus ja tegus laps, süveneb tema arengulõhe oma eakaaslastega võrreldes päev päeva järel. Tänu oodatust suuremale rahasummale plaanib pere koduõpetaja võtta, kes Sandrit igapäevaselt harimas käiks. Ema Marit teab kui oluline on raskes olukorras ümbritsevate inimeste toetus, just sellepärast tahab ka nende pere 10 000 eurot edasi annetada.

Inglite aeg - Sander

Vaata videost, kuhu raha edasi annetatakse!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga