Avaleht Heategevus JÕULUD VILJANDIS I Viljandi linnavalitsuse töötajad korraldasid „Jõulud Viljandis” heategevusmüügi
JÕULUD VILJANDIS I Viljandi linnavalitsuse töötajad korraldasid „Jõulud Viljandis” heategevusmüügi

JÕULUD VILJANDIS I Viljandi linnavalitsuse töötajad korraldasid „Jõulud Viljandis” heategevusmüügi

Viljandi linnavalitsuse töötajad korraldasid kahel „Jõulud Viljandis” advendisündmusel heategevusmüügi, millest saadud tulu annetatakse Viljandi linna vähekindlustatud perede laste huvitegevuse toetamiseks. Heategevusmüügiga koguti 990,9 eurot.

11. ja 18. detsembril osalesid linnavalitsuse töötaja „Jõulud Viljandis” sündmusel ja müüsid seal kahel pühapäeval käsitöökaupa, sooja jooki ja suupisteid, uueväärsed esemed ning Viljandi linna meeneid. Samuti korraldati nimetatud toodetega õnneloos, mis osutus sündmusel osalejate seas väga populaarseks.

Linnapea Madis Timpson väljendas heameelt kogutud summa üle. „Jõulud on andmise ja hea tegemise aeg ning seetõttu otsustasime linnavalitsuse töötajatega oma panuse anda ja koguda raha vähekindlustatud perede lastele, et toetada nende osalemist huvihariduses ja –tegevuses,” ütles linnapea, „Olen uhke, et meil elavad Viljandis suure südamega inimesed, kes leiavad ajal, mil kõigil on keeruline ikka viisi, et aidata neid, kes seda abi kõige rohkem vajavad. Aitäh teile!”

  • Heategevusliku müügiga kogutud raha jagamise kinnitab linnavalitsus järgmisel istungil.