Avaleht Heategevus JÕULUSOOJUS! Kanal 2 heategevuslik „Jõulusoojus“ toetab raskelt haigete laste unistuste täitumist
JÕULUSOOJUS! Kanal 2 heategevuslik „Jõulusoojus“ toetab raskelt haigete laste unistuste täitumist

JÕULUSOOJUS! Kanal 2 heategevuslik „Jõulusoojus“ toetab raskelt haigete laste unistuste täitumist

Foto: Marion Pettai
Foto: Marion Pettai

Jõululaupäeval, 24. detsembril kell 19 on Kanal 2 eetris heategevussaade „Jõulusoojus“, mis sel aastal kogub annetusi krooniliselt ja raskelt haigete laste unistuste elluviimiseks.

Eestis on sadu lapsi ja peresid, kes peavad haiguse tõttu veetma oma päevi haiglaseinte vahel. Vahel piisab ühest toredast päevast või kohtumisest, et rasketesse hetkedesse päikest tuua. Viiendat aastat eetrisse jõudev Kanal 2 heategevusliku saate „Jõulusoojuse“ keskmes on Eesti perede liigutavad lood ja väikeste inimeste suured unistused. Koos saatekülaliste ja televaatajatega aidatakse nendel unistustel täituda. „Tahame tuua rõõmu haigete laste päeva, kes peavad nii palju aega veetma haiglates süstalde, kanüülide ja tilgutite keskel,“ ütleb saatejuht-toimetaja Liina Randpere, kes juhib saadet koos Roald Johannsoniga.

Foto: Marion Pettai
Foto: Marion Pettai

Jõuluhõngulises stuudios jagavad oma mõtteid lõppeva aasta kohta armastatud Eesti artistid ja head inimesed. Oma unistustest ja mõtetest heategevuse teemal räägib Sihtasutuse Minu Unistuste Päeva patroon, kahe lapse ema ja laulja Lenna Kuurmaa. Heategevusega on seotud ka Karl-Erik Taukar ja Getter Jaani, kes saates koos ka duetti laulavad. Jõulumeeleolu toovad saatesse veel armastatud lauljad Ivo Linna ja Anne Veski, näitleja Üllar Saaremäe, laulja Jaagup Kreem jpt.

Foto: Marion Pettai
Foto: Marion Pettai

Helistades annetusnumbritele on võimalik anda oma panus Sihtasutusele Minu Unistuste Päev.

„Jõulusoojuse“ annetusnumbrid on:

9007015 – 5 eurot
9007016 – 10 eurot
9007017 – 50 eurot

„Jõulusoojus“ on Kanal 2 eetris 24. detsembril, neljapäeval kell 19:00.

Saate kordust näeb Kanal 2s reedel, 25. detsembril kell 9:10 ja Kanal 11s laupäeval, 26. detsembril kell 19:30. Annetustelefonid jäävad avatuks 31. detsembrini (k.a.).

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga