Avaleht Heategevus KINGI SINAGI! Kingi annetusalgatusega koos Swedbankiga jõuluks rõõmu
KINGI SINAGI! Kingi annetusalgatusega koos Swedbankiga jõuluks rõõmu

KINGI SINAGI! Kingi annetusalgatusega koos Swedbankiga jõuluks rõõmu

KINGI SINAGI! Kingi annetusalgatusega koos Swedbankiga jõuluks rõõmuToetamaks organisatsioonide püüdlusi jõuda uute annetajateni, paneb Swedbank jõulueelsel ajal sõnaga “Kingi” algavatele annetusalgatustele iga annetaja eest toetusena juurde 2 eurot.

7. – 21.12 on “Ma armastan aidata” annetuskeskkonnas üleval ja saavad annetaja pealt Swedbanki lisatoetust „Kingi…“ annetusalgatused järgmistelt organisatsioonidelt: Minu Unistuste Päev, Kingitud Elu vähiravifond, Loomakaitse Selts, Eesti Asenduskodu Töötajate Liit, Loomus, Serve the City, Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond, Isata Laste Heaks, Tallinna ja Harjumaa Autismiühing või Maarja Küla.

„Uuenenud annetuskeskkond ja selle võimalused aitavad organisatsioonidel jõuda oma kogukonnaringist laiemate sihtrühmadeni. Näiteks saab igaüks endale olulise tähtpäeva puhul teha annetusalgatuse ning jagada seeläbi südamelähedase organisatsiooni toetamise sõnumit oma sõprade, tuttavate, sugulaste hulgas. Nii jõuab soovitus seniste toetajate listidest-sündmustest kaugemale – inimesteni, kes muidu organisatsiooni uudiseid üldse ei ole tähelegi pannud,“ sõnas Swedbanki koostöösuhete juht Ave Mellik.

Annetusalgatus võimaldab teha jõulukingiks annetuse www.armastanaidata.ee liitunud organisatsioonile. Annetusalgatusega saad kutsuda oma lähedased ja sõbrad annetama sinu valitud projektile ning kaasata nii palju inimesi kui soovid. Annetusalgatuse saad teha: www.armastanaidata.ee/algatus.

“Ma armastan aidata” annetuskeskkond on loodud 2008 aastal Heateo Sihtasutuse ja Swedbanki poolt. „Ma armastan aidata“ annetuskeskkonnas saab tutvuda mõjukate Eesti organisatsioonide tegevustega, teha neile ühekordseid või püsiannetusi. Annetuskeskkonnas on praegu esindatud üle 40 toetuse koguva algatuste neljast erinevast tegevusvaldkonnast: lapsed ja pered, tervis ja toimetulek, loomad ja loodushoid, haridus ja võrdsed võimalused. 

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga