Avaleht Heategevus Koduta loomade toetuseks toimub Facebookis heategevuslik kampaania
Koduta loomade toetuseks toimub Facebookis heategevuslik kampaania

Koduta loomade toetuseks toimub Facebookis heategevuslik kampaania

Eesti suurima heategevusliku koertenäituse BIGBANK Match Show raames algas heategevuslik Facebooki kampaania, mis annab võimaluse kaasa aidata Haapsalu koduta loomade varjupaiga olukorra parendamisele.

Koduta loomade toetamiseks tuleb liituda BIGBANK Match Show toetajaskonnaga BIGBANKi Facebooki lehelhttps://www.facebook.com/bigbank.eesti.

Iga liituja eest teeb pank 1-eurose annetuse Haapsalu koduta loomade varjupaiga heaks.

“Eelmiste aastate kogemus näitab, et paljud inimesed soovivad anda oma panuse neljajalgsete toetuseks ja eriti suurt huvi näidatakse üles just sotsiaalmeedia kanalites. Nii otsustasime ka tänavu lisaks heategevuslikule koertenäitusele korraldada virtuaalse heategevuskampaania, kus oma abikäe saavad ulatada kõik, kes on 12. oktoobriks liitunud Facebookis BIGBANK Match Show toetajaskonnaga,” rääkis BIGBANK Match Show korraldaja Marve Kadastik.

Heade inimeste abil kogutud rahasumma kuulutatakse välja 13. oktoobril Kristiine Spordihallis toimuval vabariigi suurimal heategevuslikul koertenäitusel BIGBANK Match Show, mille eesmärk on toetada igal aastal üht Eesti koduta loomade varjupaika. Tänavu lähevad kõik ürituse tulud Haapsalu koduta loomade varjupaiga abistamiseks.

Heategevuslikul koertenäitusel toimuvad võistlused, demonstratsioonesinemised ja kuulutatakse välja tiitli “Aasta kõige koerasõbralikum tegu” võitja. Oma hääle lemmikkandidaadile saab anda kuni 6. oktoobrini internetiaadressilhttps://www.bigbank.ee/et/bigbank-match-show/konkurss.

Paralleelselt kogu Baltikumis toimuva BIGBANK Match Show ning konkursi „Aasta kõige koerasõbralikum tegu“ algatajad ja läbiviijad on MTÜ Eesti Koeraomanike Selts ja BIGBANK AS. Heategevusliku koertenäituse toimumisele aitavad kaasa Bullstar, Caramira, MTÜ Koerus, Cedrelle, Chihuahua Sõprade Liit, Leigiv OÜ ja Lemmiklooma.ee.

Lisainfo ja koertenäitustele registreerimine SIIN: http://www.bigmatchshow.ee/et/registreerun.html

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga