Avaleht Heategevus Marek Lindmaa heaujumine toetab lapsi 3000 euroga!
Marek Lindmaa heaujumine toetab lapsi 3000 euroga!

Marek Lindmaa heaujumine toetab lapsi 3000 euroga!

Täna sai piduliku lõpu Marek Lindmaa suvine heategevusprojekt, mille raames „Seitsmestest uudistest“ tuntud teletegija ujus Laste ja Noorte Kriisiprogrammi toetuseks erinevatele Eesti saartele.

Läinud suvel kokku neljateistkümnele saarele ujunud Marek kutsus rahvast üles iga läbitud kilomeetrit rahaliselt toetama ning nõnda kogunes vabatahtlike heategijate abiga 3000 eurot.

Täna andis Lindmaa heaujumisega kogutud 3000-eurose tšeki Laste- ja Noorte Kriisiprogrammi esindajale Uku Presmannile üle Lennusadamas, mille kai äärde telemees ujus ning jahedat sügisilma trotsides ilusa ettevõtmise vapralt lõpule viis. „Raske on leida sõnu, millega suudaks tänada kõiki neid toredaid inimesi, kes heaujumisele õla alla panid,“ sõnas Lindmaa, märkides, et kõige rõõmustavam on see, et raha läheb tõepoolest õigesse kohta ja sellest on palju kasu.

Lisaks kogunes Laste ja Noorte Kriisiprogrammile veel 2000 eurot annetustelefoni kaudu, millele kutsus helistama TV3 eetrisse planeeritud heaujumise-teemaline klipp.

Igal ujumisretkel turvasid Marek Lindmaad Päästeliidu vabatahtlikud merepäästjad ning 3000 euro kogunemisele aitasid kaasa Puusepp Music OÜ, üritusturundusagentuur HYPE, Priit Talv, Aloha Surf, T-Puhtax, Butterfly Lounge, Puusepp Music OÜ, Riito Ehituse AS, 1Autorent, Fidelix Automaatika, Advokaadibüroo Raave.

Marek Lindmaa heaujumise erilist lõpetamist vahendavad tänased „Seitsmesed uudised“.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga