Avaleht Heategevus “Kodutunne” kingib päris oma kodu!
“Kodutunne” kingib päris oma kodu!

“Kodutunne” kingib päris oma kodu!

Foto: Olga Makina

Sel telehooajal kingib “Kodutunde” saade ühele perekonnale päris oma kodu. Kõik need pered, kes on oma kodu õnnetul põhjusel kaotanud või, kellel polegi kunagi oma päris kodu olnud, on oodatud endast märku andma oktoobrikuu jooksul aadressile kodutunne@kanal2.ee.

“Kodutunne” aitab inimesi, kes saatuse keerdkäikude tõttu on raskustesse sattunud, kelle elamistingimused on kergelt öeldes kehvad või on oma kodu sootuks kaotanud. Sel sügisel teeb “Kodutunne” midagi ennekuulmatut ja kingib ühele perele päris oma kodu.

45m2 täielikult renoveeritud ja sisustatud majaosa, mille juurde kuulub ka tükike maad, asub Järvakandi keskuses. Korteris on nii mööbel kui ka kodutehnika. Kohalik vallavalitsus garanteerib pere lastele vastavalt vajadusele lasteaia- ja koolikohad, töökohad vanematele ja sõbraliku atmosfääri ning elukeskkonna. Et kodu ikka õigete inimeste kätte satuks ja seda kurjasti ei kasutataks, ei saa korterit müüa või muid tehinguid teha kümme aastat.

Kui sa tead kedagi, kel pole oma kodu kuid ta on seda igati väärt, siis anna sellest meile teada kodutunne@kanal2.ee või saada kiri Maakri 23a, Tallinn, “Kodutunne” oktoobrikuu jooksul.

Comment(1)

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga