Avaleht Heategevus Lasterikastele peredele sporditarvete kogumise kampaania pikeneb
Lasterikastele peredele sporditarvete kogumise kampaania pikeneb

Lasterikastele peredele sporditarvete kogumise kampaania pikeneb

Itella SmartPOST ja Uuskasutuskeskus koostöös Eesti Jalgpalli Liiduga pikendavad Eesti lasterikaste perede toetuseks läbi viidavat kampaaniat. Kasutatud sporditarbeid ja –riideid oodatakse kampaania raames septembri lõpu asemel nüüd kuni 14. oktoobrini.

Ettevõtmise “Uuele ringile!” käigus on võimalik SmartPOSTi pakiautomaatide ja Uuskasutuskeskuste vahendusel läkitada kasutatud sporditarbeid ja –riideid Põlvamaa ja Ida-Virumaa lasterikastele peredele, kelleni aitab saadetised toimetada Eesti Lasterikaste Perede Liit.

„Sporditarbeid on seni meieni jõudnud võrdselt nii pakiautomaatide kui Uuskasutuskeskuse kaudu. Inimestelt saadud tagasiside põhjal otsustasime kampaaniat pikendada 14. oktoobrini. Nii on veel pisut aega kodudes sügispuhastuse käigus välja tulnud või suve jooksul väikseks jäänud spordivahenditele ja –riietele lasterikastes peredes uus elu anda,“ selgitas Itella SmartPOSTi tegevjuht Risto Eelmaa.

„Seni on peamiselt saadetud spordiriideid ja –jalanõusid, mida peagi asume uutele omanikele edasi toimetama,“ ütles Uuskasutuskeskuse tegevjuht Katriin Jüriska. Tema sõnul on lisaks riietele ja jalanõudele endiselt väga oodatud ka kõik sportimiseks vajalikud vahendid. „Olgu nendeks siis jalg-, võrk- kui korvpallid, tennise- ja sulgpallireketid, uisud, spordikotid ja miks mitte ka rattakiivrid või ujumisprillid,“ lisas Jüriska.

Paki saatmine SmartPOSTi kaudu maksab kampaania raames 1€, sõltumata kapi suurusest. Sümboolsest saatekulust kogunenud tulu antakse üle Eesti Lasterikaste Perede Liidule, et osta selle eest jalgpalle noortele vutifännidele.

Paki saatmiseks SmartPOSTiga tuleb kõik saadetavad esemed koguda ühte pakki, näiteks kilekotti ning märkida pakile märksõna „Uuele ringile“. Kõik esemed peavad olema pakitud üheks saadetiseks ning paki maksimaalsed mõõtmed ei tohi ületada suurima kapi mõõtmeid (60x60x60cm). Kui pakk on pakiautomaadi lubatud mõõtmetest suurem, võib selle toimetada otse Uuskasutuskeskusesse.

Paki saatmiseks tuleb minna SmartPOSTi pakiautomaadi juurde, mis asuvad kaubanduskeskustes üle Eesti ning järgida automaadi edasisi juhtnööre paki saatmiseks Uuskasutuskeskusesse.

Kampaanias osalemise detailse juhendi ja pakiautomaatide asukohad leiab kampaanialehelt http://www.smartpost.ee/uuele-ringile/. Uuskasutuskeskuste asukohad leiab organisatsiooni kodulehelt (http://uuskasutus.ee/).

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga