Avaleht Heategevus Müügile tulid heategevusliku kontserdi „Maalides head“ piletid
Müügile tulid heategevusliku kontserdi „Maalides head“ piletid

Müügile tulid heategevusliku kontserdi „Maalides head“ piletid

Ott Lepland

„Minu Unistuste Eesti” on MTÜ Maalides Head eestvedamisel korraldatav heategevuslik näitus-kontsert, mille eesmärgiks on koguda annetusi heategevusfondile Minu Unistuste Päev raskelt või krooniliselt haigete laste unistuste elluviimiseks. Näitus-kontsert toimub 6. oktoobril Tartus, Eesti Rahva Muuseumis algusega kell 18.

Näitusel on üleval Eesti avaliku elu tegelaste poolt hoole ja armastusega tehtud maalid, mida on võimalik endale soetada nii sündmuspäeval kui pärast seda alates 8. oktoobrist internetioksjoni teel Osta.ee keskkonnast. Käesoleval aastal on maalides oma panuse laste heaks andnud Ott Lepland, Katri Palm ja Juhani Särglep, Kaja Kallas, Uudo Sepp, Sünne Valtri, Raivo E. Tamm, Henri Karpov, Eda-Ines Etti, Karin Rask, Merili Taimre, Stig Rästa, Hanna-Liina Võsa, Kaisa Selde, Getter Jaani, Laura Põldvere, Anne Veski, Hanna Martinson, Luisa Rõivas, Liisa Leetma, Jan Uuspõld, Jüri Pootsmann, Raadio Elmar, Krista Lensin, Kadri Rämmeld, Andres Puusepp, Mailis Reps, Sissi Nylia Benita ja “7 Uudised”.

Tegevust ja meelelahutust jätkub kogu perele! Isamaaliste lauludega astuvad laval üles Ivo Linna, Uku Suviste, Krislin Sallo, Kaire Vilgats, Laura Põldvere, Hanna Martinson, Inga ja Toomas Lunge. Lapsi lõbustavad Lotte ja Bruno.

Pileteid saab soetada Piletilevi.ee lehelt või kohapealt. Kogu piletitulu annetatakse heategevusfondile Minu Unistuste Päev!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga