Avaleht Heategevus Salvest toetab Pelgulinna sünnitusmaja
Salvest toetab Pelgulinna sünnitusmaja

Salvest toetab Pelgulinna sünnitusmaja

Põnn_pehmes pakendisPelgulinna Sünnitusmaja Toetusfond ja Salvest pikendasid koostöölepingut, mille järgi läheb iga Salvest Põnn lastetoidu ostult 1 sent sünnitusmaja toetuseks.

Salvesti turundusjuhi Aulike Miljandi sõnul läks möödunud aastal alustatud koostöö üle ootuste hästi, mistõttu on jätkamine igati loogiline samm. “2014. aastal ostetud Salvest Põnn lastetoitudega kogunes Pelgulinna sünnitusmaja toetuseks 7 715 eurot. Oleme ainuke kodumaine lastetoidu tootja ning peame väga oluliseks, et väikeste eestimaalaste vanemad saaksid oma põnnidele valida kvaliteetset ja maitsvat kodumaist lastetoitu,” ütles Miljand. “Selleks, et emade-isadele veelgi laiemat valikut pakkuda, tõime möödunud aasta lõpus turule pehmetes pakendites ja mahedast toorainest öko-lastetoidud,” selgitas Salvesti turundusjuht.

Pelgulinna Sünnitusmaja Toetusfondi juhi Eeva Kauba sõnul sujus eelmisel aastal alustatud koostöö Salvestiga hästi, mistõttu jätkatakse rõõmuga ka tänavu. “Eelmisel aastal oli Salvesti ja Põnni sarja ostjate abiga kogutud summast suur abi sünnitusmaja jaoks väga olulise simulaatornuku ostuks, mida meie maja personal kasutab vastsündinute elustamise praktiseerimiseks ning koolitab selle abil ka teiste sünnitusmajade personali,” selgitas ta. “Tänavu plaanime Salvesti Põnni ostjate abiga raha koguda intensiivravi osakonnale, et välja vahetada ja juurde soetada mitmeid olulisi seadmeid, mis aitavad neid pisikesi, kes elu alguse juures tuge vajavad,” kommenteeris Eeva Kauba.

AS Salvest on 1946. aastast Tartus tegutsev tugevate traditsioonidega Eesti toiduainetööstus. Ettevõtte jaoks on juba algusest peale olnud oluline oma tootmises kasutada võimalikult palju kodumaist toorainet ning tootearenduses järgida eestimaalaste maitse-eelistusi. Salvesti tootevalikusse kuuluvad supid, erinevad köögiviljahoidised, moosid, lastetoidud, majonees, kastmed jpm. Eestis on toodetel kasutusel kaubamärgid Salvest, Põnn, Meie Mari, Mahlakas ja 3MIN. Ettevõte annab tööd ligi 130 töötajale. Salvestile on omistatud ISO 9001:2008 kvaliteedisertifikaat ja ISO 22000 toiduohutuse juhtimissüsteemi sertifikaat.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga