Avaleht Heategevus TEE TOPELTHEATEGU! Vähiravifond „Kingitud elu“ müüb heategevuslikke helkureid
TEE TOPELTHEATEGU! Vähiravifond „Kingitud elu“ müüb heategevuslikke helkureid

TEE TOPELTHEATEGU! Vähiravifond „Kingitud elu“ müüb heategevuslikke helkureid

facebook bannerDetsembri alguseks on kõikidesse Selveri ja Prisma kauplustesse ning Stockmanni kaubamajja müügile jõudnud vähiravifondi „Kingitud elu” pehmed helkurid. Kogu helkurite müügist laekuv tulu läheb vähihaigete toetuseks.

Heategevuslik helkurikampaania „Ela ise pime aeg üle ja aita pikendada vähihaige elupäevi” algas novembri keskpaigas kõige pimedamal ajal ning kestab olenevalt kaupluseketist jaanuari lõpuni. Helkurite müügiga kogutakse raha vähihaigetele, kelle ravimid ei kuulu haigekassa soodusravimite nimekirja. Helkurite müügist laekuva raha eest soetatakse abivajajatele hädavajalikke ravimeid, mis pikendavad nende täisväärtuslikke elusid. Detsembri jooksul laieneb heategevuslike helkurite müügivõrk veelgi.

image-3Helkuri hind on 1,99 eurot. Lisaks jaemüügile eelmainitud suuremates kauplusekettides võib vähiravifond „Kingitud elu” vajadusel helkureid tarnida ka äriettevõtetesse või asutustesse, kus need sobiksid firma või asutuse jõulukingituseks oma töötajatele või koostööpartneritele (sellekohasest huvist palun fondi teavitada, kirjutades info@kingitudelu.ee).

„Helkur on praktiline, Eesti sügistalvist perioodi arvestades väga vajalik – et mitte öelda lausa kohustuslik. Meie fondi logoga „roheline helendav mehike” sümboliseerib selle kandja suurt südant ja hoolivust nii iseenda elu suhtes, niisamuti kui abivajajast ligimese suhtes, kes võitleb raske haigusega. Kutsun kõiki üles ostma endale soodsaim elukindlustus ning kinkima seeläbi elu ka vähihaigetele,” ütles vähiravifondi „Kingitud elu” juhataja Toivo Tänavsuu.

Vähiravifondi helkurikampaaniat aitavad läbi viia Selver, Prisma Peremarket, Stockmann, Fifaa, Citykuller ning Kaupmees & Ko.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga