Avaleht Heategevus TV3 toetab head ja ettevõtlikku inimest 10 000 euroga
TV3 toetab head ja ettevõtlikku inimest 10 000 euroga

TV3 toetab head ja ettevõtlikku inimest 10 000 euroga

Laste r66m_TV3_Luisa Vark ja lapsedJuuli lõpuni ootab TV3 kõiki ettevõtlikke inimesi osalema konkursil „Laste rõõm“, mille võitjale kuulub 10 000 eurot ja vajalik nõustamine, et Eestimaa laste elu paremaks muuta.

Heategevusprojekt „Laste rõõm“ kutsub jätkuvalt ettevõtlikke inimesi endast teada andma, et aidata neil head ideed ellu viia ja Eestimaa laste elu parandada. „Laste rõõmu“ võitjat toetab TV3 nii nõustamise kui ka 10 000 euroga, lisandub avalikkuse positiivne tähelepanu ning loomulikult parim, mida soovida võiks – rõõm laste südameis.

„Laste rõõm“ sündis tänu rahvusvahelisele organisatsioonile Reach for Change, mis asutati Kinnevik grupi poolt. Heategevusprojekti on edukalt korraldatud juba mitmes riigis ning kindlasti saadab seda positiivne vastukaja ja edu ka Eestis. Projektis osalemiseks saavad soovijad endast teada anda kuni 1.augustini TV3 kodulehel: www.tv3.ee/lasteroom Lisainfot saab meiliaadressilt lasteroom@tv3.ee või telefonilt: 521 1348

Reach for Change Eesti projektijuht Kairi Birk märgib, et konkursile oodatakse inimesi, kel on häid ideid, aga ka ettevõtlikkust ja tahtmist neid teostada. „Kogume ideed juulikuu jooksul kokku ning seejärel selguvad neli finalisti, kelle seast valitakse parim rahva ja TV3 esindajatest koosneva žürii ühisel otsusel,“ selgitas Birk.

Reach for Change raames on maailma erinevates riikides laste heaks sündinud nii meelelahutuslikke kui ka väga tõsiseid ettevõtmisi, alustades taaskasutus- ja käsitööprojektidest ning lõpetades seksuaalse väärkohtlemise ohvriks sattunuile abi ja nõustamise pakkumisega.

„Laste rõõmu“ patroon on Luisa Värk.

KLIPP:

Kommentaarid