Avaleht Heategevus Vähiravifondi „Kingitud Elu“ juhataja ja nõukogu esimees selgunud
Vähiravifondi „Kingitud Elu“ juhataja ja nõukogu esimees selgunud

Vähiravifondi „Kingitud Elu“ juhataja ja nõukogu esimees selgunud

Vähiravifond-„Kingitud-Elu“-toetab-55-aastase-pereisa-võitlust-vähigaSellel sügisel toimusid ulatuslikumad vangerdused vähiravifondi „Kingitud Elu” juhatuses ja nõukogus. Fondi üks asutajatest, Eesti Ekspressi ajakirjanik Toivo Tänavsuu astus tagasi nõukogu esimehe ametikohalt ja asus nõukogu otsusega täitma juhatuse esimehe ülesandeid. Nõukogu esinaiseks valiti aga näitlejatar Rita Rätsepp.

Toivo Tänavsuu võtab ühtlasi mõneks ajaks üle fondi senise tegevjuhi Kersti Ringmetsa ülesanded, kes siirdus 1. novembrist lapsehoolduspuhkusele.

„Olen fondiga olnud pea igapäevaselt seotud olenemata ametikohast. See on nagu mu oma laps. Seetõttu võtan vaimustusega fondi juhtimises kandvama rolli, et aidata avada eestimaalaste südameid, koguda veelgi rohkem annetusi ning võimaldada veelgi rohkematele vähihaigetele täisväärtuslikku hindamatut elulisa,” ütles fondi juhataja Toivo Tänavsuu.

Vähiravifond „Kingitud Elu” on üheksa kuuga kogunud ligi 190 000 eurot annetusi ning aidanud üheksat inimest. „Kersti on fondi väga hästi juhtinud ja saab olema suur vastutus seda joont hoida. Seda enam, et võtame alles hoogu üles,” lisas Toivo Tänavsuu.

„Olles juba mõnda aega kuulunud fondi nõukokku olen näinud kui palju me suudame koos teha ja kui palju meil on veel minna,” rääkis vähiravifondi „Kingitud Elu” nõukogu esimees Rita Rätsepp. „Mul on suur au kolleegide usalduse üle ja olen tänulik selle võimaluse üle, et saan omalt poolt aidata neid inimesi, kes abi vajavad. Vähki diagnoositakse väga palju, õnneks tuleb ka uusi ja efektiivsemaid ravimeid aina juurde. Paraku on need aga sedavõrd kallid ning seega pole inimestele alati kättesaadavad. Läbi fondi saame haiget ja tema vajadusi paremini toetada ja kokku viia abivajajad ja abiandjad. Minu sooviks on ka teadvustada kaasmaalastele heategevuse sügavamat olemust. “

SA Hille Tänavsuu Vähiravifond „Kingitud Elu“ on asutatud 5. veebruaril 2014 eesmärgiga hüvitada annetustest kogunevate võimaluste piires nende patsientide ravikulud, kelle ravimeid Haigekassa ei kompenseeri. Vaata lähemalt: www.kingitudelu.ee

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga