Avaleht Heategevus Anna Jankelevitš viis „Mendi“ fännide kingi kohale!
Anna Jankelevitš viis „Mendi“ fännide kingi kohale!

Anna Jankelevitš viis „Mendi“ fännide kingi kohale!

Suve hakul jõudsid Statoili teenindusjaamadesse TV3 sarja  „Ment“ parkimiskellad, et nende müügituluga toetada lapsi, kes on kaotanud lähedase. Heategevuskampaania lõppes pidulikult Pivarootsi laagris, kus „Mendi“ näitlejanna Anna Jankelevitš andis lastele üle fännide abiga kogutud rahasumma.

Laste ja Noorte Kriisiprogrammi leinatoetuslaagritest on suur abi neile lastele ja noortele, kes on kaotanud lähedase inimese. Sarja „Ment“ fännide ostetud parkimiskellade müügitulust kogunenud raha lähebki otse laagrite korraldamiseks. Anna Jankelevitš, kel on sarjas kehastada Relika Solnoskova roll, külastas lapsi Pivarootsi laagris, jagas autogramme ja andis üle 1090-eurose tšeki.
„Oleme tõesti rõõmsad TV3 ja Statoili toetuse üle, mis aitab meid suve- ja sügislaagrite korraldamisel. Kevade osas on hetkel lood keerulisemad ning loodame, et leiame veel heategijaid,“ märkis Kriisiprogrammi eestvedaja Maire Riis.

Statoili kommunikatsioonijuht Jaanus Pauts tõdes, et „Mendi“ parkimiskellad olid väga populaarsed, eriti Ago Andersoni ehk sarja peategelase Rein Paabeli kodukohas Pärnus. Pauts tundis heameelt, et TV3 ja Statoili koostöös sündinud heategevusprojekt õnnestus ning aitab lapsi ja noori, kel seda tõesti vaja.

Laste ja Noorte Kriisiprogrammi saab toetada ka annetustelefonile 900 6905 helistades, kõne hind on 5 eurot.

„Ment“ uus hooaeg alustab TV3s juba septembris.

VAATA KLIPPI:

https://play.tv3.ee/play/319715/?autostart=true

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga