Avaleht Heategevus Heateo Sihtasutus liitus Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumiga
Heateo Sihtasutus liitus Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumiga

Heateo Sihtasutus liitus Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumiga

Heateo Sihtasutus liitus Vastutustundliku Ettevõtluse FoorumigaEttevõtete ühiskondliku vastutuse ja jätkusuutliku tegutsemise edendamisega tegeleva Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumiga liitus Heateo Sihtasutus. Mõlema organisatsiooni huvi on näha Eestis rohkem vastutustundliku ja jätkusuutliku tegutsemisfilosoofiga ettevõtteid.

“Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumiga liitumine on meie tegevusarengus väga loomulik samm. Heategu on juba kümme aastat olnud strateegilise filantroopia edendaja ja eestkõneleja Eestis, mis on seadnud meile nõudmised luua oskuslikult tasakaalu ettevõtete ja ühiskonna huvide vahel, samas mõlemale poolele väärtust luua,” sõnas Heateo Sihtasutuse tegevjuht Maris Ojamuru.

Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi tegevjuht Marko Siller näeb Heategu tugeva liikme ja liitlasena: “Kindlasti jagame me ühiseid väärtusi, mis muuhulgas aitavad meil ettevõtete ühiskondliku vastutuse teemat Eestis paremini tõstatada ja edendada. Tegutseme kumbki oma fookusega, ent kahel organisatsiooni on mitmeid ühishuve. Oma töötajate arvult on Heategu üks meie väiksemaid liikmeid, ent usume, et nende panus võrgustiku töösse aitab meil üheskoos avalikkuse ja ärisektori teadlikkust tõsta – selle nimel me ju koos kõigi oma liikmetega pikemas perspektiivis tegutsemegi.”

Maris Ojamuru: “Soovime koos Foorumiga töötada selle nimel, et meil oleks rohkem vastutustundliku ja jätkusuutliku tegutsemisfilosoofiga ettevõtteid! Suudame siinkohal kindlasti pakkuda asjatundlikku tuge, kuidas ettevõtetes üles ehitada tulemuslikud ühiskondlikud tegevusprogrammid ja algatused.”

“Heateo tegevuse tuumaks on käivitada ja arendada sotsiaalselt uuenduslikke algatusi, mille ühiskondlikku mõju on võimalik tõendada. Tänaseks on meie abil tugevaks organisatsiooniks kasvanud juba ligi kümme ühiskondlikku algatust, enamus neist just ettevõtete toel. Heateo “kasvulabori” tugevus peitub meie tegevusmudelis, mis tugineb ärisektori ja ekspertidest vabatahtlike kompetentsil. Julgustame ettevõtteid andma oma vabatahtlikust tööst huvitatud kogenud töötajaid üles meie Talendipanka, et leida nende teadmistele mittetulundussektoris parim rakendus,” lisas Ojamuru.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga