Avaleht Heategevus LAPSE RÕÕM! Naerata Ometi käivitas heategevusliku fotokonkursi
LAPSE RÕÕM! Naerata Ometi käivitas heategevusliku fotokonkursi

LAPSE RÕÕM! Naerata Ometi käivitas heategevusliku fotokonkursi

lapserõõmNaerata Ometi MTÜ korraldab esimest aastat heategevuslikku fotokonkurssi, mille läbivaks teemaks „Lapse Rõõm“. Piltide esitamine toimub novembri lõpuni. 1.-31.detsembrini on avatud SMS-hääletus, mille tulu läheb puudustes perede ja laste aitamiseks.

Konkursi korraldamise üks eesmärkidest on juhtida tähelepanu positiivsetele olukordadele meie elus, jättes kõrvale meid ümbritsev negatiivsus.

„Oleme fotokonkursi hääletuse sidunud SMS-annetuse teenusega, et rahastada käimasolevaid ning tulevasi projekte. Ühe SMS-i hind on 0.96 eurosenti. Kogu kampaaniast saadav tulu läheb konkursi kulude katmiseks ja puudustes perede ning laste aitamiseks,“ mainis Kuno Kompus, üks konkursi korraldajatest.

Osalema on oodatud kõik – pilte saab esitada http://foto.naerataometi.ee . Hääletus algab 1.detsembril.

Kõigi osalejate vahel loositakse välja mitmeid põnevaid auhindu:

*Žüriihääletuse 1. koht – kinkekaart neljale Tallinn-Stockholm-Tallinn (A-klassi kajut, 1 hommiku- ja 1 õhtusöök)

*Rahvahääletuse 1. koht – reis kahele Küprosele Pafosele, ajavahemikus 29.04-06.05.2015 (majutus 4 tärni hotellis, lisaks hommiku- ja õhtusöögid)

*Lisaks läheb kõikide hääletanute vahel loosi sülearvuti DELL Inspiron 3531

Naerata Ometi MTÜ on 2009. aastal loodud organisatsioon, mis tegeleb üle-eestiliselt puudustes kannatavate perede ja laste abistamisega. Oleme tänaseks ellu viinud üle 50 suurema abiprojekti ning mitusada väiksemat abiprojekti.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga