Avaleht Heategevus Lastefond Lastefond kutsub lapsi heategevuslikule kergejõustikuvõistlusele
Lastefond kutsub lapsi heategevuslikule kergejõustikuvõistlusele

Lastefond kutsub lapsi heategevuslikule kergejõustikuvõistlusele

Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi korraldab 16. ja 17. detsembril heategevusliku kergejõustikuvõistluse. Kogu registreerimistasu läheb annetusena TÜ Kliinikumi Lastefondi toetatavatele haigetele lastele taastusravi ja arendavate teraapiate võimaldamiseks.

Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi spordijuhi Kadri Verniku sõnul on võistlus aasta-aastalt suuremaks kasvanud. „Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi korraldab heategevuslikku kergejõustiku jõuluvõistlust juba kuuendat korda. Meil on väga hea meel, et kahel võistluspäeval tahavad sporti teha nii paljud lapsed ja mis kõige tähtsam – me saame selle käigus aidata Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi, et nad saaksid toetada haigetele lastele vajalikke arendavaid teraapiaid,” nendib ta. “Eelmisel aastal oli võistlejaid üle 600 ja loodame, et ligikaudu sama palju lapsi ja noori tuleb ka tänavu. Loodetavasti suudame ka toetussumma osas isikliku rekordi püstitada ehk ületada mulluse 1589 euro kõrguse lati,“ ütles Kadri Vernik.

Lastefondi strateegiajuht Küllike Hein nendib, et Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi korraldatud heategevuslik jõuluvõistlus on üks selline üritus, kus on heategevusse kaasatud juba väga noored abistajad. “Meil on suur rõõm, et Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi on võtnud südameasjaks noorte kaasamise heategevusse ja oleme väga tänulikud aasta-aastalt kasvavate heategevuslike panuste üle.”

Pühapäeval, 16. detsembril võtavad üksteiselt mõõtu kuni U14 vanuseklassid 30m ja 150/200m jooksudes ning kaugushüppes, 2005.-2006. aastal sündinud ka kuulitõukes. Esmaspäeval, 17. detsembril astuvad võistlustulle U16, U18 ja U20 vanuseklassid ning täiskasvanud. Võisteldakse nii 60m, 200m kui ka 800m jooksus, lisaks kõrgushüppes, kaugushüppes ja kuulitõukes.

Täpsem ajakava ja eelregistreerimine SIIN!