1. Avaleht
  2. Heategevus
  3. Lastefond
  4. Mänguautomaatidega kogunes haigete laste heaks üle 1300 euro
Mänguautomaatidega kogunes haigete laste heaks üle 1300 euro

Mänguautomaatidega kogunes haigete laste heaks üle 1300 euro

Mänguautomaatide operaator Gameking kogus SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondile mullu 1311 euro suuruse toetussumma.

Gamekingi automaate opereeriva Borealis Holdingi turundusspetsialist Riho Suija avaldab siirast heameelt jätkunud koostöö ja kasvanud annetussumma üle. “Kindlasti jätkame Lastefondi toetamist ka tulevikus,” ütleb ta.

Ettevõte soovib pakkuda lastele rõõmu erinevate atraktsioonide näol ja on seetõttu laiendanud tegevusarsenali. “Lisaks mänguautomaatidele pakume nüüd turvalisi mängupaneele, mis ei nõua põrandapinda ja on paigaldatavad seintele,” sõnas Suija.

Lastefond tuleb appi peredele, kelle lapsele on tarvis meditsiinilist abi, mida Eesti raviasutustes vähese kogemuse tõttu veel ei pakuta ja kes vajavad seetõttu ravi välismaal. Haigekassa katab enamasti küll nende laste meditsiinilised kulud välismaa raviasutustes, kuid ravireisidega seotud lisakulutused, nagu majutus- ja sõidukulud, jäävad tavaliselt perede enda katta. Nende tasumine on harilikult peredele aga üle jõu käiv, mistõttu toetabki neid selles heade annetajate abil Lastefond.

“Kuna välismaale ravile sõitmine on tihtipeale päris ootamatu, siis oleme Gamekingile südamest tänulikud, et nad aitavad meil juba teist aastat järjest sellisteks olukordadeks reserve koguda,” avaldas tänu Lastefondi arendusjuht Kadri Kitsik.

Möödunud aastal toetas Lastefond välisraviga seonduvate kulude katmisel kuut last üle 25 000 euroga.

Gamekingil on Eesti ja Läti kaubanduskeskustes ligi 100 meelelahutuslikku ja harivat mänguatraktsiooni. Borealis Holding annetab iga Lastefondi kleebisega mänguseadmega sõidu või mängu pealt ka edaspidi 2 senti raskelt haigete laste ravireiside toetuseks.

Head Uudised GoodNews