Avaleht Määratlemata mTaskuga saab teha annetusi
mTaskuga saab teha annetusi

mTaskuga saab teha annetusi

Selle aasta alguses alustanud mTasku uudne mobiilimakse on osutunud populaarseks ja mugavaks makselahenduseks. Alates suvest on mTaskul ka annetuskeskkond, mis võimaldab vähese vaevaga leida südamelähedane heategevusfond ning teha annetus internetipanka sisenemata või sularaha omamata.

mTasku on Tallinna Kaubamaja Grupi ja Telia koostöös valminud ning LHV panga maksetarkvarale tuginev uus maksevõimalus, mis võimaldab sisestada oma panga- ja kliendikaartide andmed telefonis olevasse rakendusse. Seejärel piisab mTaskuga liitunud kauplemiskohtades ostu eest tasumiseks vaid telefonist – maksmiseks tuleb skannida kassal olev QR-kood või kasutada NFC-kiipi.

mTasku uus annetamise lisafunktsioon muudab annetamise võimalikuks ka olukordades, kus sularaha pole või internetipanka sisselogimine on keeruline. Nii avanevad mTaskuga liitunud heategevusorganisatsioonidele senisest laiemad võimalused annetuste kogumisel ja heategevuskampaaniate loomisel.

SA Tallinna Lastehaigla Toetusfondi juhataja Inna Kramer hindab mTaskut kui traditsiooniliste annetusformaatide digitaalset laiendust: „mTasku on annetaja jaoks uus ja põnev – see on just see, mida oleme juba pikalt oodanud. Toetuse lihtne ja kasutajasõbralik ülekandevõimalus teeb sellest kindlasti toetajate lemmiku. Kavatseme ka omalt poolt teha kõik, et teadmine sellisest uuendusest võimalikult laia auditooriumini jõuaks – selleks paigutame oma majas ja ka heade sõprade ettevõtetes mTasku QR-koodid nähtavale kohale.“

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga