Avaleht Heategevus KINGITUD ELU! Vahvlihaldjad küpsetavad vähihaigete heaks vanakooli vahvleid

KINGITUD ELU! Vahvlihaldjad küpsetavad vähihaigete heaks vanakooli vahvleid

Liisel Vellend ja Kadi Kruus  Foto: Tiit Blaat
Liisel Vellend ja Kadi Kruus
Foto: Tiit Blaat

Noor ettevõte Vahvlihaldjad OÜ korraldab sel suvel üle Eesti heategevusmüüke Haldjad Aitavad kogumaks raha vähihaigete raviks. Vanakooli vahvleid müüakse erinevatel laatadel ja rahvaüritustel. Kogu teenitud tulu annetatakse vähiravifondi “Kingitud elu”.

Vahvlihaldjad on kahe noore neiu Liisel Vellendi ja Kadi Kruusi algatatud ettevõte, mis pakub nostalgilisi nõukogudeaegsete masinatega küpsetatud vahvleid. Lühikese ajaga on ettevõte leidnud rahva seas sooja vastuvõtu, tüdrukud on müünud tuhandeid vahvleid päevas. Vahvlihaldjad on laatadel ja messidel juba müügikogemuse kätte saanud, kuid nüüd alustatakse heategevuslike müükidega. Vahvlihaldjad panevad oma telgi püsti mitmel lähiaja üritusel.

Vahvlihaldjate üks eestvedajatest Liisel Vellend ütleb: ”Raskused võivad tabada ükskõik milliseid inimesi ning ükskõik millisel ajahetkel. Mitte keegi ei ole valmis lähikondlase raskeks haiguseks.” Vellend lisab, et praegusel hetkel puudutab vähk teda väga lähedalt, seega oli vaja leida lahendus, kuidas olukorraga toime tulla – see on ka põhjus, miks müüke korraldama hakatakse.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga