1. Avaleht
  2. Heategevus
  3. Tiiger minu sees
  4. VIDEO! Alen Veziko: Tallinnas on kogu aeg tiiger olnud ja peaks ka edaspidi olema
VIDEO! Alen Veziko: Tallinnas on kogu aeg tiiger olnud ja peaks ka edaspidi olema

VIDEO! Alen Veziko: Tallinnas on kogu aeg tiiger olnud ja peaks ka edaspidi olema

Tallinnas Alexela kontserdimajas toimub 28. oktoobril heategevuskontsert „Tiigri tee”, kus esinevad Ivo Linna, Heidy Tamme, Alen Veziko, Karl Madis, Sissi, Artjom Savitski, Uku Suviste, Ott Lepland, Hanna-Liina Võsa, Kaire Vilgats ja Luisa Rõivas.

Kontserdi eesmärgiks on koguda raha Tallinna loomaaeda ehitatavale Tiigriorule. „Tiiger Pootsmann saaks hea sooja koha, kus olla, aga seal oleks teda ka hea vaadelda, kuna loomaaia eesmärk on siiski see, et me käime loomi vaatamas. Üsna keeruline on teda kuskil puuri või põõsa taga peidus näha,“ arvas kontserdi idee autor Alen Veziko.

Veziko kuulis, et kui ehitust ei alustata juba järgmisel kevadel, siis võib juhtuda, et Pootsmann ei tulegi enam kunagi tagasi Eestisse Prahast, kuhu ta seniks saadeti. Veziko esimene mõte oli, et Tallinnas on kogu aeg tiiger olnud ja peaks ka edaspidi olema.

„Eesti on kindlasti piisavalt rikas nii vaimult kui ka varalt, et leida see ressurss Tiigrioru ehitamiseks. Minu arust on liiga vähe räägitud sellest situatsioonist. Ka minu sõbrad, kellele ma olen rääkinud, miks me seda teeme, on väga üllatunud, sest nad pole sellest kuulnud. Nad oleksid olnud juba ammu nõus aitama,“ sõnas Veziko.

„Ma võin öelda, et kõik lauljad, kes kontserdil üles astuvad, teevad seda heast tahtest ja südamega. Nad on otsustanud, et see on oluline. Kui Eesti rahvas tuleb kaasa, siis saame Tiigrioru ehitatud ja Pootsmann saab tulla koju,“ lisas ta.

Head Uudised GoodNews