Avaleht Heategevus Annetuskeskkonnaga liituvad juunist uued organisatsioonid
Annetuskeskkonnaga liituvad juunist uued organisatsioonid

Annetuskeskkonnaga liituvad juunist uued organisatsioonid

Swedbanki annetuskeskkonnaga „Ma armastan aidata” liitub 1. juunist 22 ühiskondlikku organisatsiooni või algatust, nii mõnigi neist on keskkonda kaasatud mitmendat korda.

Juunist liituvad annetuskeskkonnaga Toidupank, Eesti Loomakaitse Selts, SOS Lasteküla, Terve Eesti SA, Dharma, Laste ja Noorte Kriisiprogramm, Eestimaa looduse Fondi Talgupäev, Eesti Vähiliit, Junior Achievement, Eesti Inimõiguste Keskus, Pimemassööride Ühing, Vanurite Eeseabi – ja Nõustamisühing, Kassiabi / Kasside Turvakodu, Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond, Asenduskodu Töötajate Liit, Noored Kooli, Varjupaikade MTÜ, Eesti Autismiühing, Pelgulinna Sünnitusmaja Toetusfond, Lastekaitse Liit, Eestimaa Looduse Fond projektiga Niidurüdi ja Kuulikodu.

„Nagu ikka, oli valik annetuskeskkonda pääsevate organisatsioonide üle raske. Žürii kaalus põhjalikult kõiki esitatud argumente ja olen kindel, et annetuskeskkonda pääsesid parimad projektid ja organisatsioonid,” ütles Swedbanki koostöösuhete juht Maris Ojamuru.

Organisatsioone hindas ja valis tänavu nimekas žüriis, kuhu kuulusid Agne Tamm Heateo Sihtasutusest, vabaühenduste liidu EMSL-i esindaja Alari Rammo, Mari-Liis Dolenko Kodanikuühiskonna Sihtkapitalist, Tiia Loorand Ettevõtluse Arendamise Sihtasutusest, ERR-i saatejuht-toimetaja ja heategevusliku saatesarja „Jõulutunnel” eestvedaja Margus Saar ning annetuskeskkonna eestvedaja Maris Ojamuru Swedbankist.

Kolmapäeval olid uute organisatsioonide esindajad Swedbankis infopäeval, et saada ülevaade annetuskeskkonna toimimisest ja olla paremini valmistunud juunis algavaks annetuskeskkonna aastaks.

Annetuskeskkonna „Ma armastan aidata” vahendusel on võimalik saada oma tegevustele rahalist tuge ja käimasolevaid projekte laiemale üldusele tutvustada. Lisaks saavad algatused vajadusel erinevates valdkondades tuge Swedbanki töötajatelt, kes valmis vabatahtlikuna kaasa lööma. Organisatsioonid jäävad annetuskeskkonnaga seotuks üheks aastaks.

2008. aastal loodud „Ma armastan aidata” keskkonna kaudu on enam kui 45 organisatsioonile annetatud kokku ligi 500 000 eurot. 2012. aastal annetasid Swedbanki kliendid lisaks rahale läbi preemiaprogrammi enam kui 2,7 miljonit kaardimaksetega kogunenud preemiapunkti summas üle 50 000 euro.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga