1. Avaleht
  2. Heategevus
  3. Lastefond
  4. Eskaro kinkis TÜK vastsündinutele kuulmiskontrolli aparaadi
Eskaro kinkis TÜK vastsündinutele kuulmiskontrolli aparaadi

Eskaro kinkis TÜK vastsündinutele kuulmiskontrolli aparaadi

Ehituskeemiat tootev ettevõte Eskaro valmistas Eesti 100. sünnipäevaks laevärvi, mille igalt müüdud tootelt annetas TÜ Kliinikumi Lastefondile 1 euro. Kokku kogunes rohkem kui 20 000 liitri värvi müümisest 4304 euro suurune summa, mille eest said Tartu Ülikooli Kliinikumi vastsündinud kuulmisskriiningu aparaadi.

Eskaro turundusjuht Mare Ott rääkis, et kui nad 2017. aasta sügisel Eesti 100. sünnipäevakingituse projektiga alustasid, oli kõhklejaid ja kahtlejaid mitmeid, kuid Lastefondilt julgustust saades hakkasid nad pihta. “Kokkuvõtteks saab rõõmuga nentida, et kõnekäänd “Julge pealehakkamine on pool võitu” peab paika.”

Eskaro juhataja Oleg Kraizmeri sõnul oli sellises projektis osalemine värve tootvale tehasel uueks kogemuseks. „Mis võiks olla üllamat kui vastsündinute abistamine,“ ütles ta. „Projekt oli silmapaistev ja edukas. Mul on suur rõõm, et TÜ Kliinikumis puudu olnud kuulmisskriiningu aparaat sai ostetud ja kõik pisikesed kõrvad saavad nüüd kontrollitud.“

Lastefondi tegevjuht Kadri Org avaldas siirast tänu, et ettevõte otsustas kodumaa sünnipäeva puhul meeles pidada värskeid ilmakodanikke. “Eskaro on ideaalne näide ettevõttest, kes leidis võimaluse põimida oma põhitegevusega üllas ja tänuväärne heategevuslik projekt,” tõi ta välja. “Loodame südamest jätkata edukat koostööd laste aitamisel ka tulevikus.”

Head Uudised GoodNews