Avaleht Heategevus HEA TUJU TÕSTJA! Lastefondi Mõmmik hoiab linnamaratonil tuju rõõmsana
HEA TUJU TÕSTJA! Lastefondi Mõmmik hoiab linnamaratonil tuju rõõmsana

HEA TUJU TÕSTJA! Lastefondi Mõmmik hoiab linnamaratonil tuju rõõmsana

MõmmikLMJuba sel nädalavahetusel toimub 4. Tartu Linnamaraton, kust ei puudu ka seekord kõigi lemmik Mõmmik ning Lastefondi toredad vabatahtlikud, kes hoiavad üleval nii suurte kui väikeste meeleolu.

Laupäeval, 3. oktoobril on Lastefondi Mängumaa telk üles seatud kesklinna, Kaarsilla vastas asuvasse taksopeatusesse. Ajavahemikult 9.30 – 11.15 on kõik lapsed oodatud sinna koos fondi vabatahtlikega liikumismänge mängima ning oma võimeid takistusrajal proovile panema. Pärast kella 11.15 elavad vabatahtlikud koos Mõmmikuga kõikidele osalejatele kaasa maratonialal.

Pühapäeval, 4. oktoobril toimub Lõunakeskuses suur tänuüritus kõikidel lastevõistlustel osalenutele. Ka seal on Lastefondi Mõmmik ja vabatahtlikud mudilastele põnevaid mänge korraldamas. Vabatahtlikud on kohal 10.00 – 12.30 ning pärast väikest pausi jätkavad kell 13.30 – 16.00.

Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond on üks vanimaid ja suuremaid üle-eestilisi heategevusorganisatsioone, mis tähistab 14. novembril oma 15. juubelit. Fond on oma tegutsemisaja jooksul annetajate abiga toetanud erinevatele haiglatele seadmete soetamist ning sadu eriravi või -hooldust vajavaid lapsi ja nende peresid kokku kahe miljoni euroga.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga