Avaleht Aitäh elule Heategevuslik telesaade „Aitäh elule!“ alustab täna õhtul
Heategevuslik telesaade „Aitäh elule!“ alustab täna õhtul

Heategevuslik telesaade „Aitäh elule!“ alustab täna õhtul

img_3806Täna õhtul kell 21.20 on Tallinna Televisiooni eetris heategevusliku projekti “Aitäh elule!” saade, millega tahetakse juhtida ühiskonna tähelepanu meie keskel elavatele autismispektri häirega inimestele ning kutsutakse üles neid üheskoos aitama. Igal 50. lapsel diagnoositakse autism ja 75 protsendil neist kaasneb sellega ka vaimupuue — need on inimesed, kes vajavad igapäevaselt abi, hoolt, järelvalvet ja tugiisikut.

Kahjuks jäetakse nad peale täiskasvanuks saamist saatuse ja lähedaste hoolde või suletakse kinnistesse asutustesse. On paik, kus autismispektri häirega inimeste eest hoolitsetakse hästi ja selleks on heade inimeste initsiatiivil tegutsev Autistika Keskus, mis aga vajab arenguks ja laienemiseks ühiskonna tuge.

Projektiga on lisaks paljudele abivalmis inimestele ühinenud ka muusikud Artjom Savitski, Alen Veziko, Getter Jaani ja Tanel Padar. Miks ja kuidas aidata autismispektri häiretega inimesi, seda näeb ja kuuleb Tallinna Televisiooni tänaõhtuses saates “Aitäh elule!” kell 21.20.

VAATA VIDEOT!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga