Avaleht Heategevus Martin Järveoja heategevusest: mul on väga hea meel anda oma väike panus!
Martin Järveoja heategevusest: mul on väga hea meel anda oma väike panus!

Martin Järveoja heategevusest: mul on väga hea meel anda oma väike panus!

Topauto ja ralli maailmameistrist kaardilugeja Martin Järveoja külastasid Otepääl asuvat Varajase Kaasamise Keskust, et abivajavatele lastele üle anda uued spordirõivad, rääkida lastele rallimaailmas toimuvast ning veeta nendega üheskoos lõbus pärastlõuna.

Topauto on Varajase Kaasamise Keskusele vajalike rõivaste, jalanõude ja koolikottide soetamisega tegelenud 2019. aasta algusest ning eelmisel aastal jõudis hädavajalik abi enam kui 70 lapseni.

„2019  aastal alustasime koostöös Sportlandi ja Varajase Kaasamise Keskusega projekti, mille käigus soovisime muretseda abivajajatele lastele 100 paari uusi jalanõusid. Neile lisandusid õige pea spordirõivad, talveriided ja muu vajalik,“ rääkis Topauto juhatuse esimees Janel Sell. „Nägime kohe, et abi läheb väga õigesse kohta ning seetõttu otsustasime heategevusprojektiga ka sel aastal jätkata.“

Seekord saabus Topauto poolt lastele uusi rõivaid üle andma Hyundai rallimeeskonna kaardilugeja Martin Järveoja, kes kinkis kõigile lastele ka koostöös kodumaise prillitootjaga SU.Vi eyewear valminud endanimelised päikeseprillid.

„Mul on väga hea meel anda oma väike panus sellesse, et erilist hoolt ja kohtlemist vajavad lapsed saaksid tunda rõõmu ja elevust nii uutest asjadest kui ka meelelahutuslikust päevast,“ ütles Järveoja. „Iga laps on väärt seda, et teda märgatakse ja temaga arvestatakse. Hindan väga seda vajalikku tuge, mida Varajase Kaasamise Keskuses paljude spetsialistide poolt rohkem kui sajale lapsele pakutakse.“

„Suur aitäh Martinile ja tema perele, kes viisid keskuses ellu nii mõnegi väikese spordifanaatiku unistuse kohtuda päris maailmameistriga, temaga koos pilti teha ja rallist rääkida,“ lisas Janel Sell.

Otepääl asuv laste rehabilitatsioonikeskus Varajase Kaasamise Keskus on mõeldud erivajadustega lastele ja nende vanematele, et läbi oma teadmiste ja kogemuste pakkuda professionaalset abi ja osavõtlikkust laste, täiskasvanute ja perede erivajadustest tingitud probleemide ennetamiseks.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga