1. Avaleht
  2. Heategu
  3. HEATEGEVUSLIK MOEETENDUS I Haabersti päevakeskuses toimub heategevuslik ja taaskasutust propageeriv moeetendus
HEATEGEVUSLIK MOEETENDUS I Haabersti päevakeskuses toimub heategevuslik ja taaskasutust propageeriv moeetendus

HEATEGEVUSLIK MOEETENDUS I Haabersti päevakeskuses toimub heategevuslik ja taaskasutust propageeriv moeetendus

Kolmapäeval, 9. novembril kell 14.00 toimub Haabersti päevakeskuses heategevuslik ja taaskasutust propageeriv moeetendus “Rõõmsad sügistrendid kõigile”, kus tuuakse lavale taaskasutuseks annetatud trendikad rõivad. Moeetendusel astub üles 45 modelli, kellest noorim 2-aastane ning vanim 88.

Modell Olga ühe moeetendusele tuleva kleidiga. Foto: Tuuli Saarniit

Haabersti linnaosavanem Oleg Siljanov sõnas, et esmakordselt Haabersti päevakeskuses toimuv moeetendus on ellu kutsutud soovist teha head ja tuua rõõmu pimedatesse sügisõhtutesse. „Moeetendusega tuuakse lavale taaskasutuseks annetatud trendikad rõivad, mida huvilistel on võimalus pärast etendust endale ka soetada. Teenitud müügitulu läheb läbi Eesti Punase Risti nendele peredele, kes abi kõige rohkem vajavad,“ rääkis linnaosavanem ning kutsus huvilisi moeetendusele.

Taaskasutuskeskuse Punane Ristik juhataja Kristi Kristall ütles, et moeetendusel esitlusele tulevate rõivaste valikul on rõhk pandud praktilisusele ja hooajalistele trendidele, mis on sobilikud igale vanusegrupile ja erinevateks sündmuseks ning seda kõike taskukohaste hindadega. „Andekate stilistide Aulikki Puniste ja Anne Liis Laikjõe poolt kokku pandud komplektid on julgustus meile kõigile, et väärtustada juba loodut ja julgemalt taaskasutada. Heategevusest tunnevad rõõmu kõik kaasa löövad abijõud ja eelkõige meie etendusel üles astuvad modellid, kelleks on päevakeskuse säravad härrad ja prouad ning Punase Ristiku perekond,“ lisas taaskasutuskeskuse juhataja.

Heategevusest tunnevad rõõmu kõik kaasa löövad abijõud ja eelkõige meie etendusel üles astuvad modellid.

Moeetendusel esitlusele tulevate rõivaste hinnad algavad 2-3 eurost ning arveldamine kohapeal toimub ainult sularahas. Kes etendusele ei jõua aga soovib panustada heategevusse ja taaskasutusse, siis taaskasutuskauplus Punane Ristik ootab kõiki huvilisi Kadaka tee 54a.

  • Haabersti päevakeskuses (Õismäe tee 24) toimuv moeetendus on pealtvaatajatele tasuta ning kõik huvilised lahkesti oodatud.
Head Uudised GoodNews